LEXXUS-PREDAJ skolaudovaný 1,5i byt Slnečnice-Viladomy, BA V.,38,68 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ skolaudovaný 1,5i byt Slnečnice-Viladomy, BA V.,38,68 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 31.31 m²
ulica Fialová

2-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ 1,5 izbový byt s veľkým exteriérom s dobrou orientáciou v kvalitnom nízkoenergetickom projekte Slnečnice- zóna VILADOMY, Fialová ul., poschodie 4/6, 5.NP, výťah.

Celková výmera bytu je 38,68 m2, vnútorná plocha bytu 31,31 m2, loggia 7,37 m2.

POPIS: vstupná hala , priestor na kuchynskú časť s predprípravou na KL, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC Geberit , priestranná izba, ktorú je možné rozdeliť respektíve oddeliť na dennú a nočnú časť, východ na priestrannú loggiu.

Celková cena zahŕňa štandard: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, veľké francúzske plastové okná, laminátové parkety, dlažba, obklady, sanita, sprchový kút, batérie, radiátory, optické rozvody KTV a internetu.

Predmetný byt sa nachádza v novej časti obľúbeného a žiadaného projektu, je orientovaný na západnú stranu s výhľadom do vnútrobloku až v tretej línii od hlavnej cesty a je situovaný v najžiadanejšej časti projektu SLNEČNICE- zóna Viladomy, v blízkosti lužného lesa a cyklistickej hrádze, parková úprava okolia, zeleň, ihriská.

Ponúka kvalitné bývanie , súkromie a tiché prírodné prostredie, výborná dostupnosť na obchvat mesta, diaľnicu, ako aj do centra mesta, občianska vybavenosť - potraviny, reštaurácia, lekáreň, MHD.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania a zároveň blízkosti prírody s možnosťami aktívneho odpočinku.


V bezprostrednej blízkosti je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.
Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ.

Cena predmetného bytu v prevedení štandard je 159.900,-EUR + vlastné vonkajšie parkovacie státie pred domom, cena dohodou.


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Fialová, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-645

Podrobné informácie

4 / 5
31.31 m²
úplne prerobený
7.37 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám