LEXXUS-PREDAJ, st. pozemok Čierny bocian, pod Tatrami, Veľká Lomnica - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, st. pozemok Čierny bocian, pod Tatrami, Veľká Lomnica

Predaj, Veľká Lomnica

Pozemky - bývanie
rozloha 840 m²
ulica Tatranská

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Veľká Lomnica v Kežmarku

Spoločnosť LEXXUS ponúka na predaj JEDINEČNÝ a LUKRATÍVNY pozemok na výstavbu RD v blízkosti golfového rezortu BLACK STORK pod Tatrami a s prekrásnym výhľadom na Tatry, Veľká Lomnica

Pozemky sa nachádzajú hneď vedľa TANAP. Všetky siete sú pri pozemku, vrátane územného aj stavebného rozhodnutia. Sú určené na stavbu RD. Je možné zabezpečiť vybudovanie fínskeho drevodomu na kľúč, ktorý bude harmonicky zapadať do charakteru krásneho tatranského územia, ako aj zabezpečiť pravidelný servis a prevádzkovanie a prípadne aj prenájom.

Vo vzdialenosti 6 km sa nachádzajú lyžiarske vleky (Buková hoľa, Tatranská Lomnica), 10 km Thermal park vrbov, 8 km Aquacity Poprad. V blízkosti nájdete profi golfové ihrisko Čierny bocian (Black Stork), jeden z najlepších hotelov na Slovensku - International a novo vybudované luxusné kúpele Therme Tatry (od r. 2021).

Pri kúpe pozemku pri golfovom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici získate ako bonus celoživotné členstvo v Lomnickom golfovom klube. Členstvo prináša množstvo ďalších výhod a zliav, napríklad hra na golfovom ihrisku Black Stork bez poplatkov neobmedzene, bezplatná hra na ihrisku Royal Golf Club Mariánske Lázne, zľavy na služby v hoteli International a pod.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Tatranská, Veľká Lomnica, Kežmarok, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Zuzana Fialová, RSc.

Mgr. Zuzana Fialová, RSc.

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyIo parlo ItalianoI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 516 005

zuzana.fialova@lexxus.sk Maklér má 35 ponúk

FI-318

Podrobné informácie

vrátane provízie
verejný vodovod
230/400V
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám