LEXXUS-PREDAJ, STAVEBNÝ POZEMOK ORAVA-SKI PARK Kubínska hoľa - LEXXUS, a.s.
IMG_3780.jpg
IMG_3781.jpg
IMG_3779.jpg
IMG_3782.jpg

PREDAJ, STAVEBNÝ POZEMOK ORAVA-SKI PARK Kubínska hoľa

Predaj, Dolný Kubín

Pozemky - bývanie
rozloha 13210 m²

Pozemky - bývanie na predaj v Dolnom Kubíne

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 13210m2 situovaný v jednom z najnavštevovanejších stredísk zimných športov na Slovensku - SKI PARK Kubínska hoľa.

Menovaný pozemok k. ú. Veľký Bysterec je zahrnutý do plochy, ktoré záväzný Územný plán mesta Dolný Kubín určuje ako plochu s extenzívnou rekreačnou zástavbou.
Je priam predurčený na jedinečnú investičnú príležitosť. Podľa územného plánu je možné vybudovať rekreačné chaty, penzióny, horské chaty a hotely. Je to pozemok s hodnotou.
Blízko k pozemku vedie spevnená, v zime udržiavaná cesta, voda, elektrika a kanalizácia je v tesnej blízkosti pozemkov. Viac informácií o pripojení na cestu a kanlizáciu je v riešení.Aktuálnu informáciu doplníme.

Lokalita
- v susedstve Lyžiarskeho strediska, ktoré zažíva mimoriadny rozvoj. Mapa spokojných návštevníkom sa rozrastá. Počty lyžiarov, chatárov a športovcov stúpajú. (už realizované akcie ako downhill, rallye, workout camp , Spartan race zaraďujú Kubínsku medzi top slovenské lyžiarske strediská , čím sa aktuálne zaznamenáva zvýšený záujem o nehnuteľnosti ako i dopyt po ubytovacích zariadeniach. Ponúkame príležitosť odštartovať ďalší rozvoj a zvýšiť ekonomický prínos.

cena nehnuteľnosti: 45 Eur/m2
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Dolný Kubín, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr.  Miriam Horňáková

Mgr. Miriam Horňáková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

+421 907 642 522

miriam.hornakova@lexxus.sk Maklér má 46 ponúk

MH-57

Podrobné informácie

vrátane provízie
15
verejný vodovod
230V
blízko
juhovýchodná
svahovitý
neupravená cesta

Napíšte nám