LEXXUS-PREDAJ Štýlová vidiecka usadlosť s wellness pod lesom - LEXXUS, a.s.

PREDAJ Štýlová vidiecka usadlosť s wellness pod lesom

Predaj, Spišská Stará Ves

rozloha Rodinný dom
9-izbový
rozloha 367 m²
ulica Jesenského

Rodinný dom na predaj v lokalite Spišská Stará Ves v Kežmarku

LEXXUS,a.s. ponúka exkluzívne - nadštandardnú vidiecku usadlosť v srdci krásnej prírody v obci Spišská Stará Ves s nádherným veľkorysým pozemkom na úpätí lesa Vysokých Tatier.
Kompletne vybavené rekreačné sídlo s infraštruktúrou ponúka celoročnú možnosť bývania alebo voľnočasové využitie pre náročného klienta s vysokým nárokom na súkromie, komfort a pôžitok z našej vysokohorskej prírody. Územný celok pozemku s rozlohou 4801 m2 obsahuje zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom so zastavanou plochou 184 m2, ďalej rekreačný challet s wellnessom so zastavanou plochou 127 m2 s prislúchajúcim altánkom s jacuzzi /14 m2/, hospodársku budovu s plochou 42 m2 a veľkorysý pozemok so záhradnou úpravou.

Rodinný dom spolu so challetom poskytuje približnú kapacitu 14 lôžok v šiestich izbách/spálniach, ďalej ponúka 2 veľkorysé spoločenské obývacie izby s krbmi, priestrannú jedáleň či samostatnú kuchyňu s komorou. Je tu dostatok kúpeľní, odkladacieho priestoru s možnosťou efektívneho využitia aj pri kompletnej obsadenosti rodinou alebo priateľmi. Kým rodinný dom je skôr vo vidieckom štýle prevedenia interiéru s rustikálnymi prvkami, challet viac pôsobí moderne s prvkami vysokohorskej architektúry a štýlu.
Pohodlie a komfort voľného času môže vlastník tráviť formou oddychu a pôžitku v saune challetu či vonkajšej jacuzzi, ale aj v teple chaty pri krbe s atmosférou domova. Usadlosť ponúka aj vonkajšie trávenie času pri grilovaní či športovej činnosti, relaxe na horskom slnku alebo drinku pod hviezdami nočnej oblohy. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jesenského, Spišská Stará Ves, Kežmarok, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-407

Podrobné informácie

2
4801 m²
úplne prerobený
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám