LEXXUS-PREDAJ VEĽKÝ 1i byt NUPPU Thuja ,BA II., 44,94 m2, SKOLAUDOVANÝ - LEXXUS, a.s.

PREDAJ VEĽKÝ 1i byt NUPPU Thuja ,BA II., 44,94 m2, SKOLAUDOVANÝ

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 39.07 m²
ulica Hraničná

1-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj PRIESTRANNÝ 1 izbový byt s loggiou a pivnicou v kvalitnom projekte NUPPU - bytový dom Thuja od renomovanej fínskej spoločnosti YIT, poschodie 4/7, 5.NP., výťah.

Bytový dom Thuja je SKOLAUDOVANÝ, byt je ihneď k dispozícii.

Celková výmera 44,94 m2, vnútorná plocha bytu 37,09 m2 + loggia 5,87 m2 + pivničná kobka 1,98 m2.

POPIS: vstupná chodba (6,87 m2), obývacia izba (19,49 m2), kuchynský kút (5,77 m2), kúpeľňa s WC (4,96 m2), loggia (5,87 m2) + pivničná kobka na prízemí (1,98 m2).

Celková cena zahŕňa kvalitný štandard: plastové okná s izolačným trojsklom, laminátové parkety EGGER EUROclic 7 mm, keramická dlažba a obklady, sanita- umývadlo s batériou GROHE , smaltovaná vaňa KALDEWEI s nástennou vaňovou batériou GROHE, príprava na napojenie pračky, bezpečnostné vstupné dvere v oceľovej zárubni, interiérové dvere s nerezovým kovaním, zásuvky a spínače bielej farby, domový vrátnik- domáci audiotelefón, panelové vykurovacie telesá, v kúpeľni rebríkové vykurovacie teleso, predpríprava na kuchynskú linku respektíve spotrebiče.
Predpríprava pre montáž diaľkovo ovládaných exteriérových žalúzií a klimatizácie.

Majiteľ bytu má k dispozícii bezodplatne na prízemí veľkú spoločenskú miestnosť aj na účely organizovania súkromných spoločenských udalostí a osláv s rezervačným systémom.

Štandard zahŕňa taktiež bezpečnostné senzory umiestnené v schránke, na bytových vstupných dverách a v pivnici, na základe ktorých máte prehľad pomocou aplikácie o použití a pohybe s uvedenými predmetmi počas vašej neprítomnosti.

Pre bytový vchod je taktiež v štandarde okrem vlastnej pivnice aj spoločný priestor na bicykle so stojanmi a taktiež samostatná miestnosť na sprchovanie bicyklov.

Výborná poloha a občianska vybavenosť: v pešej dostupnosti MHD, obchody, reštaurácie, autom 10 min. do centra mesta, veľmi dobré napojenie na dopravné uzly.

Projekt disponuje vlastným upraveným rozsiahlym vnútorným dvorom, ktorý zahŕňa rozsiahly park so zeleňou, oddychové, spoločenské, fitness a športové zóny- multifunkčné ihrisko a stolnotenisové stoly, vonkajší krb, oplotený výbeh pre psov,

Príjemné prostredie s príslušenstvom a upraveným okolím projektu zaručuje kvalitné bývanie pre moderných ľudí v obľúbenej mestskej časti Ružinov,

Projekt NUPPU vytvára svojím originálnym architektonickým riešením a úpravou okolia priestor plný energie a nápadov v novom centre Prievozu predpoklady na aktívny a kvalitný život.

Cena predmetného bytu v štandardnom vyhotovení vrátane pivničnej kobky je 194.900,- EUR + garážové státie v suteréne objektu, cena dohodou, aj na HÚ.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hraničná, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-692

Podrobné informácie

4 / 7
39.07 m²
pôvodný
5.87 m²
1.98 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám