LEXXUS-PRENÁJOM 1i byt + parking, SLNEČNICE, 30,60 m2 - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM 1i byt + parking, SLNEČNICE, 30,60 m2

Prenájom, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 30.6 m²
ulica Zuzany Chalupovej

1-izbový byt na prenájom v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 1 izbový byt s veľkým balkónom a VÝHĽADOM + vlastné parkovacie státie v obľúbenom a žiadanom projekte SLNEČNICE – zóna MESTO v bytovom dome A 2, BA V., ul. Zuzany Chalupovej,

Poschodie 8/12, 11.NP, 2x výťah.

Celková výmera 30,60 m2, vnútorná plocha bytu 25,26 m2 + veľký balkón 5,34 m2.

POPIS: vstupná chodba (3,44 m2), kúpeľňa s toaletou , sprchovým kútom a radiátorom (3,66 m2), obývacia izba s kuchynským kútom a predprípravou na KL (18,16 m2), balkón (5,34 m2).

Štandardné vybavenie: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, podlahy- laminátové parkety a dlažba, sanita, veľké plastové okno s izolačným dvojsklom, audio vrátnik.

Orientácia bytu na svetové strany- JUH..
Predmetný byt je výnimočný poschodím a orientáciou, ktorá poskytuje majiteľovi panoramatický výhľad na lužné lesy a Rakúsko. Orientácia bytu je do upraveného uzavretého átria s parkovou úpravou, ktorý slúži majiteľom bytov v danom objekte A2.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou a zároveň blízkosti prírody neďalekých lužných lesov a cyklistickej hrádze.

Súčasťou projektu je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.

Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),


Ihneď voľný, ideálny pre 1 osobu alebo 1 pár, nefajčiar, bez zvierat.

Cena nájmu predmetného zariadeného bytu s balkónom a vyhradeným parkovacím státím je 410,- EUR/mesiac + energie 80,-EUR/mesiac


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Zuzany Chalupovej, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-543

Podrobné informácie

7 / 12
30.6 m²
pôvodný
5.34 m²
vlastné vyhradené
zariadený
plastové
južná

Napíšte nám