LEXXUS-PRENÁJOM, 1i byt, ul. K Lomu, BA I., Staré Mesto 50,23 m2 - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM, 1i byt, ul. K Lomu, BA I., Staré Mesto 50,23 m2

Prenájom, Bratislava - Staré Mesto

rozloha 1
1-izbový byt
rozloha 50.23 m²
ulica K lomu

1-izbový byt na prenájom v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na prenájom veľký kompletne zariadený 1 izb. byt v novostavbe príjemnom prostredí v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná studnička k dispozícii aj s vyhradeným vonkajším parkovacím miestom.
Moderný, svetlý, priestranný 1 izbový byt v tichom prostredí v novostavbe pod lesom. Byt sa nachádza na 1. poschodí a ponúka jednoduchú funkčnú dispozíciu s veľkou obývacou izbou opticky prepojenou prakticky riešenou kuchyňou. Zvyšok bytu tvorí zádverie, kúpeľňa a samostatné WC. Orientácia bytu je na juh, čo zabezpečuje dostatok svetla a slnka a vďaka tomu byt pôsobí ešte priestrannejšie. Veľkou výhodou je vlastný plynový kotol so zásobníkom, čo priaznivo ovplyvňuje prevádzkové náklady, priestranný balkón s pekným výhľadom.Plocha bytu je 42,48 m2 + 7,75 m2 balkón, spolu 50,23 m2. občianska vybavenosť – Tesco, nemocnica, zdravotné stredisko, zastávka trolejbusu a administratívne centrum Westend Tower sú vzdialené 3 minúty pešou chôdzou.
V bezprostrednom okolí cyklotrasy, trasy na behanie a lesopark, Partizánska lúka, Železná studnička. Bytový dom je železobetónový v kombinácii s tehlou, zateplený, voľný od 01.04.2020
Cena nájmu: 450 EUR/mesiac + 50 EUR/mesiac vyhradené parkovacie státie + energie 80 EUR/mesiac

Poloha nehnuteľnosti na mape

K lomu, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-348

Podrobné informácie

1 / 4
50.23 m²
7.75 m²
vlastné vyhradené
zariadený
juhozápadná

Napíšte nám