LEXXUS-PRENÁJOM 2i zariadený byt, rekonštrukcia,Vajnorská ul - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM 2i zariadený byt, rekonštrukcia,Vajnorská ul

Prenájom, Bratislava - Nové Mesto

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 44.34 m²
ulica Vajnorská

2-izbový byt na prenájom v Novom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na prenájom NADŠTANDARDNÝ 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome v uzatvorenom areáli Nová Doba, Vajnorská ul., BA III., Nové Mesto, prízemie/4, celková výmera bytu s príslušenstvom je 44,34 m2.

Byt je kompletnej kvalitnej rekonštrukcii: plastové okná s vnútornými žalúziami a s predprípravou na vonkajšie elektrické rolety, laminátové parkety, biokrb, nové medené rozvody elektriny, vody, vyregulované kúrenie - nové radiátory a digitálne merače tepla, bezpečnostné vstupné dvere ADLO, biele interiérové dvere s kovaním a zárubne na mieru Sapeli, sanita Hansgrohe, WC Geberit, sedačka Phase, dekoratívny obklad- imitácia kameňa.

POPIS: vstupná predsieň so vstavanou skriňou, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom- kuchynská linka na mieru do tvaru písmena"U" so vstavanými spotrebičmi a oknom, v obývacom priestore sa nachádza biokrb , sedačka a druhé okno, samostatné WC, kúpeľňa s veľkým umývadlom a sprchovým kútom, spálňa s manželskou posteľou, samostatným šatníkom.

Bytový dom sa nachádza v upravenom a udržiavanom uzavretom areáli , vnútrobloková parková úprava, chodník so zámkovou dlažbou, bytový dom je taktiež po rekonštrukcii: nová vstupná brána a fasáda domu, menené stúpačky a rozvody. Uzavretý priamy vstup pre obyvateľov je možný z ulice Viktora Tegelhoffa ako aj z Vajnorskej ulice.

Výborná poloha a občianska vybavenosť. v pešej dostupnosti MHD, plaváreň, futbalový štadión a budúce nákupné centrum Tehelné pole, NTC, OC Polus, banky, služby, reštaurácie, športoviská.

Cena mesačného nájmu je 550,- EUR/mesiac + 100,- EUR/mesiac ENERGIE vrátane KTV a internetu, k dispozícii od 01.11.2021.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vajnorská, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-523

Podrobné informácie

prízemie / 4
44.34 m²
po rekonštrukcii
2.75 m²
verejné
zariadený
plastové
severovýchodná

Napíšte nám