LEXXUS-PRENÁJOM 3i byt s garáž.miestom, NOVOSTAVBA Mama Papa, BA IV. - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM 3i byt s garáž.miestom, NOVOSTAVBA Mama Papa, BA IV.

Prenájom, Bratislava - Dúbravka

rozloha 3
3-izbový byt
rozloha 54.65 m²
ulica Nejedlého

3-izbový byt na prenájom v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na prenájom príjemný a útulný 3 izb. byt s garážovým státím a veľkometrážnou pivnicou v NOVOSTAVBE MAMA PAPA v mestskej časti Dúbravka, BA IV., Nejedlého ul., celková výmera 61,60 m2, vnútorná plocha bytu 54,65 m2 + loggia 1,95 m2 + 5 m2 murovaná veľkometrážna pivnica s vysokými stropmi, ktorá sa nachádza priamo za vyhradeným garážovým miestom v suteréne objektu, poschodie 5/6, priestranný výťah, orientácia na svetové strany: VÝCHOD.

POPIS: vstupná predsieň a komunikačná chodba, kúpeľňa, spálňa s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou na mieru, nezariadená izba (možnosť dozariadiť pri dlhodobom nájme), obývacia izba s kuchynskou časťou, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi.

Výborná občianska vybavenosť: obchodné centrum Dubrawa : lekáreň, potraviny Tesco, holičstvo, čistiareň, služby, MHD, školy, škôlky, pošta, banky, dobré dopravné napojenie do centra mesta ako aj na mestský obchvat, v blízkosti obchodné centrum Bory mall.

Vnútorná časť projektu je tvorená nádvorím s detským ihriskom a množstvom zelene. Komunitnú povahu projektu umocňuje mimoriadne obľúbená strešná terasa s nádherným výhľadom. Projekt je totiž situovaný v príjemnom prostredí bratislavskej Dúbravky na úpätí Malých Karpát.

Mestská časť Dúbravka ako aj blízkosť prírody- Devínska Kobyla, ponúka rôzne športové aktivity- cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.
K bytu prislúcha veľké garážové státie v suteréne, priamo za ktorým sa nachádza murovaná pivnica. Byt je zariadený moderným nábytkom a nebol doposiaľ obývaný.

Cena nájmu zariadeného bytu s príslušenstvom je 620,-eur/mesiac + 50,-eur/mesiac garážové státie + energie 100,-eur/mesiac, spolu 770,- eur/mesiac, ihneď voľný.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nejedlého, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-602

Podrobné informácie

vrátane provízie
5 / 6
54.65 m²
úplne prerobený
1.95 m²
5 m²
vlastné vyhradené
zariadený
plastové
východná

Napíšte nám