LEXXUS-PRENÁJOM 4i penthouse s terasou, BA IV., Matejkova ul.,250 m2 - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM 4i penthouse s terasou, BA IV., Matejkova ul.,250 m2

Prenájom, Bratislava - Dlhé diely

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 158 m²
ulica Matejkova

4-izbový byt na prenájom v lokalite Bratislava - Dlhé diely v Karlovej Vsi, Bratislava

Spoločnosť Lexxus a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom zariadený 4 izbový penthouse s veľkou terasou s panoramatickým výhľadom v projekte Butterfly, BA IV., Karlova Ves, Matejkova ul., poschodie 4/4, výťah, celková výmera 250 m2, vnútorná výmera bytu 158 m2 + zasklená loggia 5 m2 + 87 m2 terasa, 3x garážové miesto v suteréne, stavebný materiál: 40 cm tehla, orientácia na svetové strany: V, J a Z.

POPIS: vstupná predsieň a komunikačná chodba, hosťovské WC s umývadlom, šatník, hlavná spálňa s východom na terasu, priestranná kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, sprchovým kútom, 2x umývadlo a 1x WC, 2 nepriechodné izby, veľkometrážna obývacia izba s krbom a TV, východ na terasu, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi Miele a Bosch, jedálenská časť, zasklená loggia.

Priestranná terasa ponúka unikátny panoramatický výhľad na rieku, lužné lesy a mesto, zároveň svojim umiestnením ponúka majiteľovi úplné súkromie. (prívod elektriny a vody).

Použité nadštandardné materiály: kvalitný nábytok na mieru, žulové obklady, stropná klimatizácia, podlahové kúrenie, vlastný plynový kotol so zásobníkom bol menený v roku 2016, bezpečnostné vstupné dvere, alarm, vstavané skrine na mieru. V roku 2020 prešiel byt doplňujúcou rekonštrukciou- nové koberce v izbách, nová plynová varná doska.


Byt sa nachádza v uzavretom areáli so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie, vnútorné parkovisko pre návštevy, za bytovým domom sa nachádza upravená záhrada s drevinami pre obyvateľov objektu. Nájomcovi ponúka a zaručuje úplné súkromie s výnimočným výhľadom z veľko metrážnej terasy.

Cena mesačného nájmu je 1.500,-EUR/mesiac + energie + možnosť prenájmu 3x garážové státie v cene 50,-EUR/mesiac za každé státie, IHNEĎ VOĽNÝ.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Matejkova, Bratislava - Dlhé diely, Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-454

Podrobné informácie

4 / 4
158 m²
po rekonštrukcii
5 m²
87 m²
vlastné vyhradené
zariadený
plastové
juhozápadná

Napíšte nám