LEXXUS | PRENÁJOM, 4i rodinný dom, 275 m2, m.č. DEVÍN - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | PRENÁJOM, 4i rodinný dom, 275 m2, m.č. DEVÍN

Prenájom, Bratislava - Devín

rozloha Rodinný dom
4-izbový
rozloha 275 m²
ulica Kremeľská

Rodinný dom na prenájom na Devíne, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový rodinný dom v uzavretom areáli poskytujúci úplné súkromie, BA IV. - Devín, zastavaná plocha 244 m2, užitková plocha 275 m2 + upravená záhrada s jazierkom + vonkajšia terasa + vnútorné átrium s jacuzzi, 1x garáž + 1x vonkajšie parkovacie miesto.

POPIS:


1.NP (prízemie): vstupná predsieň, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi Bosch, priestranná obývacia izba s krbom a východom do záhrady a átria, hosťovské WC, technická miestnosť.
2.NP (poschodie): schodisko, 3x veľké nepriechodné izby, 2x kúpeľňa s WC,Nehnuteľnosť poskytuje vysoký štandard bývania v podobe zhotovenia zo špičkových stavebných materiálov.
Maximalizácia presvetlenia denným svetlom, zabudovaného vybavenia v kúpeľní (všade masážne vane a sprchovacie kúty). Všade je zabezpečená klimatizácia priestorov.

v záhrade sa nachádza odrastená zeleň s biotopmi a padajúca voda s decentným exteriérovým osvetlením. Maximálny možný kontakt interiérov s exteriérmi prostredníctvom rozťahovacích francúzskych trojokien a exteriérovej vírivky jacuzzi v átriu domu.

Súkromie je podľa potreby chrániteľné elektrickými žalúziami, k dispozícii otvorený kozub, dizajnérske osvetlenie so samozatemňovaním a šatník.

Po dohode je možné využívať novozrekonštruovanú 500-ročnú vínnu pivnicu.

Kľudné a tiché prostredie, cca 7 min. autom do centra mesta, ihneď voľný.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kremeľská, Bratislava - Devín, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-71

Podrobné informácie

2
300 m²
275 m²
áno - 1
áno - 1 auto
vlastné vyhradené
nezariadený
B
drevené

Napíšte nám