LEXXUS-PRENÁJOM Štýlové administratívne priestory v historickej budove - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM Štýlové administratívne priestory v historickej budove

Prenájom, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Kancelárie
5
rozloha 302.05 m²
ulica Štefánikova

Kancelárie na prenájom v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť Lexxus,a.s. ponúka exkluzívne kompletne zariadené reprezentatívne kancelárske priestory v štýlovo zrekonštruovanej historickej administratívnej budove na výnimočnej adrese Starého Mesta v objekte Stefanium. Celé podlažie na 1. nadzemnom podlaží s čistou podlahovou plochou o výmere 302,05 m2 tvorí recepcia, 5 miestností (kancelárií), sociálne zázemie a kuchynka, menší sklad a pod.. Každé poschodie budovy má vlastný prístup výťahom prostredníctvom vlastných prístupových kariet, je komplet klimatizované a technologicky dimenzované podľa aktuánych trendov a nárokov. Inteligentná elektronika budovy Stefanium sa stará o vytvorenie ideálnej atmosféry pre prácu i obchodné rokovania. Počítače riadia vykurovanie, chladenie, osvetlenie, ale aj parkovanie.

Štefánikova ulica je nepochybne jednou z najlepších adries v meste. Jej poloha v blízkom susedstve Úradu vlády a Prezidentského paláca ponúka jednoduchú a rýchlu dostupnosť z centra, ale zároveň dostatočnú mieru súkromia a pokoja na sústredenú pracovnú atmosféru. V priľahlom parčíku môžete relaxovať, oslavovať i pracovať bez toho, aby Vás niekto vyrušoval. Stefanium dostalo po prestavbe novú dušu, ktorá rešpektovala zachovanie všetkých historických a architektonických hodnôt. Podarilo sa dosiahnuť harmóniu medzi duchom minulosti a dynamickou atmosférou súčasnosti. Lepšie miesto pre kultivovanú a tvorivú prácu nenájdete.

Moderným trendom administratívnych budov je poskytovanie maximálneho komfortu, funkčnosti a bezpečnosti pri nízkych prevádzkových nákladoch pre svojich nájomcov. Aj preto je v budove realizovaný inteligentný systém riadenia ABB i-bus EIB. Tento v sebe zahŕňa ovládanie osvetlenia, žalúzií, kúrenia a chladenia a integruje ďalšie systémy budovy ako je zabezpečovací a dochádzkový systém, parkovací systém či riadenie audio video zariadení do jedného kompaktného celku. Celá budova je ovládateľná a vizualizovaná v rámci jedného počítačového programu. Inteligentný systém riadenia budovy bude možné vždy preprogramovať podľa individuálnych požiadaviek jednotlivých užívateľov tak, aby čo najviac splňal ich predstavy. Výhodou takéhoto riešenia je okrem dosiahnutia úspor prevádzkových nákladov aj možnosť" nastavenia nových parametrov systému vyhovujúcich požiadavkám užívateľov.

Budova disponuje automatickým parkovacím systémom, ktorý je prepojený so systémom riadenia budovy. Parkovanie je takto vizualizované a všetky neštandardné stavy sú okamžite hlásené a opatrované. Jediné čo užívateľ musí urobiť je teda prísť a vystúpiť, alebo nastúpiť do vopred pripraveného auta a pohodlne odísť. Prenájom parkovacieho boxu ks/mesiac je vo výške 150€ + DPH.
Zabezpečovací systém prináša komplexné informácie o pohybe osób, aktivácii zónových ochrán, či napríklad stave okien pre riadenie budovy, čím sú ovládané niektoré stavy budovy, alebo jej jednotlivých priestorov. Pri odchode posledného zamestnanca sa napríklad utlmí kúrenie, zatiahnú žalúzie a vypne osvetlenie. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Štefánikova, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-378

Podrobné informácie

1 / 4
302.05 m²
302.05 m²
vlastné vyhradené
hliníkové

Napíšte nám