LEXXUS-PRENÁJOM, ÚTULNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V MEZONETOVOM BYTE, RAČA - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM, ÚTULNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V MEZONETOVOM BYTE, RAČA

Prenájom, Bratislava - Rača

rozloha Kancelárie
5
rozloha 192.9 m²
ulica Pri vinohradoch

Kancelárie na prenájom v Rači, Bratislava

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V MEZONETOVOM BYTE S MOŽNOSŤOU BÝVANIA V HORNEJ ČASTI MEZONETU S PRIESTRANNOU TERASOU A PRIESTRANNÝMI LOGGIAMI VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE RAČA V NOVOSTAVBE RAČANY- BIANCO.

Rozloha:
interiér: 135,10 m2
exteriér: 57,08 m2

Charakteristika:
Útulné priestranné kancelárske priestory sa nachádzajú v priestrannom 5-izbovom mezonetovom byte, ktorý je situovaný na 5.pochodí novostavby bytového domu.
Súčasťou bytu sú 3 priestranné loggie a jedna priestranná terasa.
Byt je čiastočne zariadený, bol zrekonštruovaný a prispôsobený priamo na využívanie kancelárskych priestorov s možnosťou ubytovania v hornej časti mezonetového bytu.
V celom byte je zriadená štrukturovaná kabeláž, možnosť pripojenia na optický internet, serverovňa, k bytu prislúcha aj pivničná kobka, ktorá je situovaná hneď vedľa bytu a druhá kobka sa nachádza na prízemí bytu.
Parkovanie je zabezpečené vyhradeným parkovacím miestom pred bytom, alebo možnosť prenajatia garážového státia.
Byt a taktiež samotné kancelárske priestory sa nachádzajú vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite na úpätí Malých Karpát s priamym výhľadom na vinohrady.

Dispozícia:
dolné podlažie bytu: vstupná hala s otvorenou priestrannou miestnosťou so zariadenou kuchyňou s výstupom na priestrannú loggiu, 2x samostatná kancelária(miestnosť) s výstupmi na loggiu, samostatná toaleta, schodisko na horné podlažie bytu
horné podlažie bytu: priestranná otvorená dispozícia miestnosti s výstupom na loggiu + šatník + samostatná miestnosť s kuchyňou a s výstupom na priestrannú terasu, kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Lokalita:
Jedná sa o vyhľadávanú lokalitu situovanú v príjemnom prostredí, v blízkosti Malých Karpát a vinohradov, s dobrým napojením do centra mesta, s výborným napojením aj na MHD. V blízkosti zástava električky, autobusov, potraviny Terno +kompletná občianska vybavenosť.


CENA PRENÁJMU: 990,- EUR/MESIAC + ENERGIE (dohoda možná)

TOPPONUKA TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pri vinohradoch, Bratislava - Rača, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Veronika Juríková

Veronika Juríková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyI speak english

+421 918 965 881

veronika.jurikova@lexxus.sk Maklér má 38 ponúk

VJ-328

Podrobné informácie

5
192.9 m²
135.1 m²
vlastné vyhradené

Napíšte nám