LEXXUS | Priestranný 1,5 izbový byt s balkónom v novostavbe CUBICON - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | Priestranný 1,5 izbový byt s balkónom v novostavbe CUBICON

Predaj, Bratislava - Karlova Ves

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 38.76 m²
ulica Staré grunty

1-izbový byt na predaj v Karlovej Vsi, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS, a.s. exkluzívne ponúka krásne priestranný a presvetlený 1,5 izbový byt s výmerou 38,76 m2 podlahovej plochy a balkónom 5,45 m2 v novostavbe obľúbeného projektu CUBICON na Starých Grúntoch. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového domu s výťahom v tichej a vyhľadávanej lokalite Karlova Ves.
Byt má vzdušnú a logickú dispozíciu s veľkoformátovými oknami, priestrannou kúpeľňou a je kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi nakoľko sa dodnes prenajíma veľmi úspešne a efektívne /aktuálne prenajatý do marca 2025/. Orientovaný je do tichého dvora, bytový dom má veľké súkromné parkovisko s rampou na diaľkové ovládanie kde môže budúci vlastník bytu parkovať bezplatne, takisto je v suteréne domu spoločný priestor na bicykle pre obyvateľov domu čím eliminuje potrebu vlastnej pivnice.
Dispozíciu bytu tvorí kompaktná vstupná hala so šatníkovou vstavanou skriňou, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a práčkou, otvorená dispozícia obývacej izby s kuchynským kútom, spálňovou časťou, ktorá sa dá jednoducho a elegantne oddeliť podľa vkusu nového vlastníka lamelami, pevnou či posuvnou formou paravánu alebo priečky a vstupom na balkón.
K bytu ponúkame možnosť dokúpiť garážové státie v podzemnej rezidenčnej garáži za cenu 33.500€ a tiež nadštandardný murovaný sklad/pivnicu o výmere 6,81 m2 za cenu15.500€. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Staré grunty, Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-447

Podrobné informácie

2 / 7
38.76 m²
úplne prerobený
5.45 m²
6.81 m²
vlastné vyhradené
plastové
juhovýchodná

Napíšte nám