LEXXUS | príjemný 1i BYT s balkónom v modernej novostavbe, Ovocné Sady - LEXXUS, a.s.
IMG_1536.jpeg
IMG_1549.jpeg
IMG_1545.jpeg
IMG_1543.jpeg
+ 9 IMG_1541.jpeg

LEXXUS | príjemný 1i BYT s balkónom v modernej novostavbe, Ovocné Sady

Predaj, Bratislava - Trnávka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 33.74 m²
ulica Ivanská cesta

1-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava - Trnávka v Ružinove, Bratislava

Na predaj, útulný 1i (2i) BYT s balkónom, a s výhľadom do parku, v novostavbe Ovocné Sady (1.Etapa) v obľúbenej časti Trnávka, BA II.

Príjemný byt má rozlohu 31 m2 plus loggia (2,8m2) s pivnicou (1,7m2) a je situovaný na 3./ 7.posch. s výťahom a s krásnym výhľadom do parku.

Štýlový a nikdy nepoužívaný byt s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva v štandarde, kúpeľňa s vaňou a toaleta.

Byt je pôdorysne riešený tak, aby spĺňali náročné požiadavky na moderné a pohodlné bývanie. Projekt Ovocné Sady spoločne vytvára harmonickú súhru a zároveň atraktívne a dostupné bývanie. Súčasťou novej štvrte je rozsiahly centrálny park s detským ihriskom, s komunitnými grilmi pre posedenie s priateľmi či verejná materská škola.


Projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný mestský život v blízkosti prírody. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť. Príďte sa sami presvedčiť o výhodách bývania pri novom parku. Ovocné sady, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova.

Atraktívna štvrť pre aktívnych ľudí aj rodiny s deťmi, či staršiu generáciu, prináša moderné bývanie s množstvom príležitostí na trávenie voľného času. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a nová zástavka MHD. Ak túžite po aktívnom živote, Ovocné sady sú ideálnou voľbou.

K dispozícii je aj parkovacie miesto, hneď pred vstupnou branou, v cene 10.000,-€ Úspešná kolaudácia prebehla na jeseň 2022. Odovzdanie bytu bolo realizované v Máji 2023.
Jedinečná atmosféra Ovocných sadov si vás natoľko podmaní, že už nebudete chcieť odísť. Ovocné sady, to je dostupné bývanie, ktoré vám umožní žiť naplno..
TOPPONUKA TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ivanská cesta, Bratislava - Trnávka, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-572

Podrobné informácie

3 / 7
33.74 m²
2.80 m²
1.70 m²
vonkajšie
plastové
juhovýchodná

Napíšte nám