LEXXUS | príjemný 1i BYT v modernej novostavbe-obhliadka ,Ovocné Sady - LEXXUS, a.s.
izb2_01.jpg
ext_ulica.jpg
ext_vonk.jpg
210209_602_cam01_1.jpg
+ 4 D2.14 podorys - kópia.jpg

LEXXUS | príjemný 1i BYT v modernej novostavbe-obhliadka ,Ovocné Sady

Predaj, Bratislava - Trnávka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 28.5 m²
ulica Ivanská cesta

1-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava - Trnávka v Ružinove, Bratislava

Na predaj, útulný 1i byt s balkónom, a s výhľadom do parku, v novostavbe Ovocné Sady v obľúbenej časti Trnávka, BA II.

S možnosťou obhliadky..!

Príjemný byt má rozlohu 26,8 m2 s loggiou (2,8m2) plus pivnica (1,7m2) a je situovaný na 2./ 7.posch. s výťahom a s výhľadom na okolie. Štýlový a nikdy nepoužívaný byt s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva v štandarde, kúpeľňa s vaňou a toaleta.(vid. ilustratívne vizualizácie). Byt je pôdorysne riešený tak, aby spĺňali náročné požiadavky na moderné a pohodlné bývanie.

Projekt Ovocné Sady spoločne vytvára harmonickú súhru a zároveň atraktívne a dostupné bývanie. Súčasťou novej štvrte bude rozsiahly centrálny park s detským ihriskom, komunitným grilom či verejnou materskou školou.
Projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný mestský život v blízkosti prírody. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť. Príďte sa sami presvedčiť o výhodách bývania pri novom parku.

Ovocné sady, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova. Atraktívna štvrť pre rodiny s deťmi, aktívnych ľudí aj staršiu generáciu, prináša moderné bývanie s množstvom príležitostí na trávenie voľného času. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a nová zástavka MHD. Ak túžite po aktívnom živote, Ovocné sady sú ideálnou voľbou.

K dispozícii je aj parkovacie miesto, v tesnej blízkosti vstupnej brany, v cene 11.500,-€ Úspešná kolaudácia prebehla na jeseň 2022. Odovzdanie bytov bolo realizované v Marci 2023.. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ivanská cesta, Bratislava - Trnávka, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-542

Podrobné informácie

2 / 7
28.5 m²
2.80 m²
1.70 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám