LEXXUS | Príjemný 4 izbový byt s veľkou terasou pri Horskom parku - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | Príjemný 4 izbový byt s veľkou terasou pri Horskom parku

Prenájom, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 95.66 m²
ulica Drotárska cesta

4-izbový byt na prenájom v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s., exkluzívne ponúka na prenájom plne zariadený, slnečný a klimatizovaný 4-izbový byt o celkovej rozlohe 181 m2 vrátane 35,34 m2 terasy a 50m2 predzáhradky. Situovaný je vo vyhľadávanej rezidenčnej časti Starého mesta na Drotárskej ceste v privátnom areáli projektu Rezidencia Machnáč.
Moderne riešený byt, ktorý pozostáva z dennej a nočnej časti sa nachádza na prízemí v novostavbe starostlivo udržiavaného bytového komplexu s výťahom a súkromným parkovacím státím v podzemnej garáži.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba so zabudovaným úložným priestorom, ktorá efektívne rozdeľuje byt na dennú a nočnú časť. V chodbe sa nachádza servisná miestnosť s práčkou a sušičkou a samostatné WC. Denná časť pozostáva z obývacej izby /25m2/ s výstupom na terasu /35,34 m2/ s krásnym výhľadom na zeleň, jedálenského kútu a modernej, kvalitne vybavenej kuchyne /10 m2/ so zabudovanými elektrospotrebičmi.
Nočnú časť tvoria tri izby /spálňa 13 m2, detská izba 8,7 m2 a detská izba 7,2 m2/, priestranná kúpeľňa (6,5 m2) s rohovou vaňou a druhou toaletou. Spálňa má vlastný zabudovaný šatník. Z hlavnej spálne je východ na predzáhradku o rozlohe 50m2. V byte sa nachádza diaľkové kúrenie, s možnosťou kúrenia kedykoľvek počas roka, klimatizácia, vlastný kamerový systém. Automatická markíza poskytuje dostatok tieňa na terase, ktorá je vybavená samo zavlažovacím systémom pre zeleň. K bytu prislúcha 5m2 pivnica, ktorá môže byť využitá ako CO kryt.

Lokalita v blízkosti horského parku, ktorá poskytuje pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň menej ako 10min autom do centra mesta. K absolútnemu pohodliu prispieva skvelá občianska vybavenosť. V okolí nájdete školy, poštu, potraviny, športové centrá, reštaurácie, kaviarne, ako aj rýchle napojenie na diaľničný obchvat. K bytu tiež prislúcha garážové státie v podzemnej rezidenčnej garáži.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Drotárska cesta, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-426

Podrobné informácie

1 / 4
95.66 m²
pôvodný
35.34 m²
vlastné vyhradené
zariadený
plastové
západná

Napíšte nám