LEXXUS | rodinná vila pri privátnom jazere s vlastným vstupom a plážou - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | rodinná vila pri privátnom jazere s vlastným vstupom a plážou

Predaj, Reca

rozloha Rodinný dom
5-izbový
rozloha 390 m²
ulica reca

Rodinný dom na predaj v lokalite Reca v Senci

Spoločnosť LEXXUS a.s., exkluzívne ponúka výnimočnú Rodinnú vilu pri súkromnom jazere s privátnym vstupom a vlastníctvom podielu na tejto vodnej ploche. Dom, ktorý sa nachádza len necelých 5 km od centra Senca je veľkorysou 12 ročnou novostavbou v perfektnej kondícii a stave adekvátnom dvojročnému užívaniu. Stavba bola realizovaná vo vysokom štandarde použitím kvalitných materiálov a pôsobí veľmi nadčasovo svojím prevedením a dispozičným riešením čím ponúka nadštandardné bývanie v súkromí pre náročnú klientelu. Disponuje veľkou dvoj-garážou s automatickou bránou, záhradným domčekom - zimnou záhradou, priestranným fitness či exteriérovým skladom na záhradný nábytok a techniku. Príjemnú atmosféru dopĺňajú záhradná fontána alebo vodopád, krásna záhradná výsadba a samotné súkromie na pozemku vytvorené vďaka tvaru domu do U. Unikátnosťou tejto vily je 1/4 podiel na súkromnom jazere s priamym vstupom a vlastnou plážou so záhradnou sprchou a posedením či malým mólom na lehátka.

Dispozíciu prízemia domu tvorí priestranná vykurovaná garáž pre dve autá, ktorá je prechodná "suchou nohou" do fitness cez technicko-skladovú miestnosť až na terasu a záhradu. Hlavným vchodom domu sa vstupuje do predsiene a veľkorysej centrálnej haly s točitým schodiskom, ktoré dominuje prízemiu a prepája všetky izby a miestnosti tohto podlažia. Nachádza sa tu príjemná obývacia izba s krbom spojená s kuchynským kútom a jedálňou, komorou a priamym vstupom na krytú terasu záhrady. Takisto 3 neprechodné spálne s vlastnou kúpeľňou a šatníkom, práčovňa a hosťovská toaleta či kompaktný šatník. Horné poschodie tvorí veľká spálňa s kúpeľňou, saunou a šatníkom.
V interiéri prízemia je podlahové kúrenie, klimatizácia, vonkajšie aj vnútorné žalúzie, kvalitné podlahy a okná, zabezpečovací systém, záhrada je vybavená zavlažovacím systémom, dom má vlastnú čističku odpadových vôd. Záhradný domček je vyhrievaný a klimatizovaný, má krb a kuchynskú linku s grilom, veľký jedálenský stôl so stoličkami a krásny výhľad na jazero. Nehnuteľnosť sa ponúka kompletne zariadená.

TOPPONUKA

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

reca, Reca, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-424

Podrobné informácie

2
1539 m²
390 m²
úplne prerobený
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
drevené
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám