LEXXUS | rodinný dom s bazénom a nádherným pozemkom pod vinohradmi - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | rodinný dom s bazénom a nádherným pozemkom pod vinohradmi

Predaj, Vinosady

rozloha Rodinný dom
5-izbový
rozloha 186 m²
ulica Modranská

Rodinný dom na predaj v lokalite Vinosady v Pezinku

Spoločnosť LEXXUS, a.s. exkluzívne ponúka - veľkorysý 5 izbový rodinný dom v príjemnej podkarpatskej vinohradníckej oblasti Vinosady v blízkosti Pezinku a len 30 minút od hlavného mesta. Jedinečnosť nehnuteľnosti dodáva jej umiestnenie, čím získava dokonalý pocit súkromia, blízkosť prírody a komfortu pre rodinu, ktorá preferuje dobrú dostupnosť v kombinácii s kvalitou bývania. Pozemok s rozlohou 1357 m2 sa nachádza v susedstve iba dvoch rodinných domov, má dve brány s vjazdom na pozemok, rovinatý charakter a dospelú výsadbu stromov, nový bazén s protiprúdom či priestrannú prestrešenú terasu s vonkajším grilom a sedením. Dom kolaudovaný v r. 2000 je kvalitnou tehlovou stavbou s fasádnym zateplením, sedlovou strechou a krytinou Bramac, má všetky inžinierske siete /voda, elektrina, plyn a kanalizácia/ a je oplotený kvalitným murovaným plotom. Interiér je klimatizovaný, kúrenie má prostredníctvom plynového kotla Protherm formou rardiátorov, disponuje krbom v dennej obývacej izbe s prieduchmi a veľkým kozubom spoločenskej miestnosti. Okná sú plastové s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, interiérové dvere a schody sú z kvalitného masívu, v dome je plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou, stropy z keramických nosníkov a stropnými vložkami Protherm.
Dispozíciu prízemia tvorí zádverie s odkladacím priestorom a hosťovskou toaletou, priestranná vstupná hala zo vstupom do kuchyne s jedálenským kútom a tiež do obývacej izby s krbom, ktorá je schodiskom prepojená s galériou so schodiskom do spoločenskej miestnosti v suteréne s biliardom a otvoreným kozubom. Z haly na prízemí je vstup do dvojgaráže s výmerou 50 m² a pivnice.
Na poschodí domu sa nachádzajú 3 samostatné spálne so vstupom na balkón, kúpeľňa a veľkorysá hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou, vírivkou a sprchovým kútom.
V suteréne sa nachádza spoločenská miestnosť s galériou a schodiskom na prvé nadzemné podlažie, je tu fitness miestnosť, práčovňa, technická miestnosť, sklad a toaleta.
Komfort parkovania poskytuje okrem dvojgaráže s prechodom do domu "suchou nohou" aj veľkorysý prístrešok pre autá za veľkou eletrickou bránou z príjazdu od ulice.

Atraktívna nehnuteľnosť sa nachádza v obci Vinosady so základnou občianskou vybavenosťou ako je materská a základná škola, obchody a potraviny, reštaurácie, služby, športová vybavenosť a pod.. s výbornou dopravnou dostupnosťou do okresného mesta Pezinok vzdialeného iba 3 km, vinohradníckeho mesta Modra cca 2 km a hlavného mesta Bratislava približne 20 km. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Modranská, Vinosady, Pezinok, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-437

Podrobné informácie

3
1357 m²
po rekonštrukcii
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
exteriérový
plastové
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám