LEXXUS | slnečný a útulný 2i byt vo skvelej lokalite Starého Mesta - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | slnečný a útulný 2i byt vo skvelej lokalite Starého Mesta

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 42.65 m²
ulica Blumentálska

2-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Na predaj, svetlý menší 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s výhľadom v Starom Meste, Blumentálska ulica (BAI).

Čiastočne zariadený 2i byt so samostatnou kuchynkou má príjemnú výmeru 42,65m2 a je situovaný na 5./8. posch. s novým výťahom v zateplenom bytovom dome.

Jedinečný byt, s novymi elektrickými rozvodmi, inak v pôvodnom stave, no s nápaditou dispozíciou tvorí vstupná predsieň s botnikom. Samostatná kúpeľňa prešla rekonštrukciou v roku 2017s umne vytvoreným sklobetónovým presvetlením, s toaletou, rohovým sprchovým kútom a práčkou. Priestranná obývacia izba krásne presvetlená tradične veľkým pôvodným oknom s unikátnym, pôvodným „eslingerovým“ vonkajším dreveným tienením a nefalšovanými drevenými parketami. Spálňa s jedno lôžkom a primeraným úložným priestorom, ponúka dva vstupy pre zvýšenie vzdušnosti priestoru.

Klasická architektúra, atraktívna poloha v Starom Meste s bezproblémovou dopravou a príjemné prostredie Vám umožnia nadštandardné bývanie v Bratislave.

Neodmysliteľnou súčasťou staromestského životajednosmerné ulice plné zelene, námestíčka s lavičkami či fontánou, kaviarničky, obchodíky a kvalitné reštaurácie, v ktorých susedia vždy nájdu zaslúžený oddych po dlhom dni. Úžasná lokalita ponúka práve takúto atmosféru...

Svoje vysnívané bývanie v ňom nájde každý, kto chce žiť na dobrej adrese v centre mesta, no zároveň ocení pohodu, pokoj a zeleň. Parkovanie je pohodlne možné na ulici pred bytovým domom.

Ideálna príležitosť pre zhodnotenie finančných prostriedkov.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Blumentálska, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-588

Podrobné informácie

5 / 8
42.65 m²
čiastočne prerobený
vonkajšie
drevené
juhovýchodná

Napíšte nám