LEXXUS | štýlová chata v Belianskych Tatrách, Ždiar - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | štýlová chata v Belianskych Tatrách, Ždiar

Predaj, Ždiar

rozloha Hotely a penzióny
14
rozloha 488.24 m²
ulica ždiar

Hotely a penzióny na predaj v lokalite Ždiar v Poprade

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na PREDAJ štýlovú chatu s ubytovaním, v súčasnosti využívanú komerčne ako rekreačné ubytovanie. Odovzdáme vám výborne rozbehnuté podnikanie na kľúč.

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichom prostredí na Antošovskom vrchu v obci Ždiar. Ponúka lukratívne výhľady na Belianske Tatry. Výnimočným ju robí spätosť s prírodou, a to nielen pre jej umiestnenie, ale aj celkovou architektúrou a použitím prírodných materiálov, aby čo najviac splynula s okolím.

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá pokoj, súkromie a spätosť s prírodou a ocení bezproblémový celoročný prístup autom až pred vchodové dvere.

Chata slúži na súkromné i komerčné využitie, je možné ju prenajímať prostredníctvom domácich a zahraničných ubytovacích portálov ako napríklad booking.com.

Nehnuteľnosť sa predáva zariadená.
Stavba bola kolaudovaná v roku 2017 na pozemku s rozlohou 1200 m2, zastavaná plocha 208 m2. Vykurovanie na plyn, ČOV, mestská voda. Výhodou je parkovanie v garáži a dostatok parkovania pre 10 áut. Kvalita výstavby, izolačné trojkomorové plastové okná a vynikajúca tepelná izolácia zaručujú nízke prevádzkové náklady.

Dispozične je nehnuteľnosť koncipovaná na troch podlažiach.
Dispozícia:
1.PP – chodba, 5 izieb, práčovňa, kúpeľňa, miestnosť na saunu, WC, hala, 1 veľký apartmán, ktorý je potrebné dokončiť. Má vlastný vchod. V súčasnosti využívané na súkromné účely.
1.NP – vstupná chodba, herňa pre deti, chodba, kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom, garáž, sklad, dielňa, lyžiareň,
Podkrovie – 8 izieb s vlastnými kúpeľňami ( 3 – trojlôžkové, 5 – dvojlôžkových), chodba

Pred chatou je drevené posedenie s priestorom na grilovanie. Deti určite ocenia trampolínu. Priamo z chaty vedie cesta na obľúbený Chodník korunami stromov. Vedľa chaty je príjemná bylinková záhradka. Okolie ponúka turistické trasy, cyklotrasy a na svoje si prídu aj milovníci lyžovania.
Táto veľmi atraktívna nehnuteľnosť je ideálnou komerčnou investíciou, v prípade záujmu dokážeme novému majiteľovi zabezpečiť odovzdanie na kľúč.

CENA:
Cena na vyžiadanie v realitnej kancelárii.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

ždiar, Ždiar, Poprad, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

PaedDr. Eva Gajdošová

PaedDr. Eva Gajdošová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 907 816 704

eva.gajdosova@lexxus.sk Maklér má 39 ponúk

GAJ-258

Podrobné informácie

488.24 m²
488.24 m²
vlastné - plyn
vonkajšie
plastové
asfaltová cesta

Napíšte nám