LEXXUS | ŠTÝLOVÁ NOVOSTAVBA 5i RODINNÝ DOM KOLIBA VTÁČIE ÚDOLIE - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | ŠTÝLOVÁ NOVOSTAVBA 5i RODINNÝ DOM KOLIBA VTÁČIE ÚDOLIE

Prenájom, Bratislava - Koliba

rozloha Rodinný dom
5-izbový
rozloha 213 m²
ulica Vtáčie údolie

Rodinný dom na prenájom v lokalite Bratislava - Koliba v Novom Meste, Bratislava

SPOLOČNOSŤ LEXXUS A.S. PONÚKA NA PRENÁJOM NOVOSTAVBU RODINNÉHO DOMU /EŠTE NEOBÝVANÚ/ V SÚKROMNOM UZAVRETOM AREÁLI NA KOLIBE – VTÁČIE ÚDOLIE.
Ponúkame výnimočné, lukratívne, tiché a bezpečné miesto na zdravé rodinné bývanie v idylickom prostredí prírody.

ARCHITEKTÚRA A ŠTANDARD

5i rodinný dom (4 spálne a priestranná obývacia izba), štedré výmery miestností, veľkorysé presklené steny s veľkým akcentom na pocit priestoru, denného svetla (hygiena) a spätosť s prírodou ponúkajú naozaj harmonické bývanie vo vysokom štandarde materiálového a technologického vybavenia s reprezentačnými spoločenskými priestormi na prízemí a vlastným súkromím pre jednotlivých členov rodiny na hornom poschodí.
Dôležitými prvkami sú:
hliníkové okná, exteriérové žalúzie, bezpečnostné vonkajšie kamery a osvetlenie, bezpečnostné dvere, alarm, terasy s mrazuvzdornou dlažbou, podlahové kúrenie, dubové parkety, krb, klimatizácia, priestranné izby, nadštandardné množstvo kvalitných vstavaných šatníkov a skríň ktoré šetria miesto a maximalizujú priestor, strešné kolektory, fotovoltaické panely, tepelné čerpadlo, 3 parkovacie miesta priamo pred domom, a pre milovníkov vonkajšia sauna.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Plocha pozemku 850 m2
Úžitková plocha domu 213 m2 + terasy 52 m2
3 miesta na parkovanie (možnosť dodatočných parkovacích miest po dohode)
Sauna

DISPOZÍCIA A ROZLOHA

1.NP - vstupná komunikačná chodba, priestranná slnečná obývacia izba s jedálenskou časťou, kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, moderný kuchynský ostrovček, krb, priamy výstupom na terasu (22 m2), práčovňa, šatník, hlavná spálňa s výstupom na terasu (30 m2), 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a dokonale otvorená galéria s dominantným krištáľovým lustrom, ktorý dodáva tomuto interiéru eleganciu a reprezentatívnosť.
Vybrúsené krištáľové lustre sa nachádzajú aj v ostatných izbách a nádherne odrážajú svetlo, čím vytvárajú zaujímavé obrazy a rozžiarujú celý interiér.

2.NP – priestranné 3 samostatné izby, šatníkové skrine, kúpeľňa (so sprchovacím kútom, vaňou + WC a bidet), chodba s galériou a priestranným schodiskom.
Pridanie strešných okien v hlavnej časti domu a v izbách je fantastický nápad, lebo množstvo prirodzeného svetla v dome vedie k lepšiemu vzhľadu domova, ako aj k úsporám energie a súčasne ponúka vidieť oblohu a prírodu počas dňa a noci, čím je atmosféra v miestnostiach priam očarujúca.

LOKALITA
Ide o spodnú časť Koliby s rýchlou dostupnosťou do mesta.
Rodinný dom je určený pre klienta, ktorý hľadá rodinné priateľské bývanie, kde denne môžete využívať čerstvý vzduch, pokoj, ticho, vôňu lesa a navyše panoramatický výhľad na mesto. Vtáčie údolie je naozaj oázou pokoja.

CENA NÁJMU: 4.400 EUR/ mesiac + prevádzka domu 300 EUR/mesiac

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vtáčie údolie, Bratislava - Koliba, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr.  Miriam Horňáková

Mgr. Miriam Horňáková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

+421 907 642 522

miriam.hornakova@lexxus.sk Maklér má 21 ponúk

MH-346

Podrobné informácie

2
850 m²
213 m²
52 m²
čiastočne
A
hliníkové
mierny svah
asfaltová cesta

Napíšte nám