LEXXUS | štýlový 2i apartmán v novostavbe Ovocné sady, Ružinov, BA II - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | štýlový 2i apartmán v novostavbe Ovocné sady, Ružinov, BA II

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 44.9 m²
ulica Ivanská cesta

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Na predaj, priestranný 2i juhozápadný apartmán s loggiou, a s výhľadom do projektu a zelene, v novostavbe Ovocné Sady v obľúbenej časti Trnávka - Ružinov, BA II.

Funkčný priestranný apartmán s praktickou dispozíciou má rozlohu 40,4m2 plus loggia (2,8m2) a plus pivnica (1,7m2) a je situovaný na 2./ 7.posch. s výťahom. Štýlový a nikdy nepoužívaný apartmán s praktickým riešením a dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite Ružinova, sa predáva v štandarde nevynímajúc kúpeľňu s vaňou a priestorom na práčku a toaletu. Svetlý apartmán je perfektne pôdorysne riešený tak, aby spĺňali náročné požiadavky na moderné a minimalistické bývanie. Vstupná chodba s úložným priestorom nadväzuje na kuchynský kút a pohodlný jedálensky priestor, ktorý plynule prechádza až do svetlej obývacej izby s výstupom na loggiu. Nočná časť je tvorená spálňou s dostatkom priestoru pre život ako aj na vytvorenie úložných priestorov.

Projekt Ovocné Sady spoločne vytvára harmonickú súhru a zároveň atraktívne a dostupné bývanie. Súčasťou novej štvrte je rozsiahly centrálny park s detským ihriskom, komunitným grilom či verejnou materskou školou. Projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný mestský život v blízkosti prírody.

Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť s potravinami, kaderníctvom alebo nekončiace možností v AVION shoping park či najväčšie detské centrum KidsHouse, Jump Arena a lezecká stena K2 ako aj výbornú dopravnú dostupnosť. Príďte sa sami presvedčiť o výhodách bývania pri novom parku. Ovocné sady, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova. Atraktívna štvrť pre rodiny s deťmi, aktívnych ľudí aj staršiu generáciu, prináša moderné bývanie s množstvom príležitostí na trávenie voľného času. A keď si budete chcieť zaplávať, skúsiť vodné lyže alebo len tak si oddýchnuť na pláži, stačí prejsť cez most do areálu Zlaté piesky.

Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a nová zástavka MHD. Ak túžite po aktívnom živote, alebo po firemnom byte v meste, Ovocné sady sú ideálnou voľbou.

K dispozícii je aj kryté parkovacie miesto, hneď pred vstupnou branou, v cene 15.900,-€ Úložný priestor podporuje aj pivnica v hodnote 5.000,-€, zahrnutá už v cene bytu. Predaj je formou Zmluvy o budúcej zmluve a kolaudácia nadobudla právoplatnosť v Máji 2024.V apartmánovom dome bude aj sídlo bezpečnostnej služby, pre zvýšenie komfortu bývania.

Jedinečná atmosféra Ovocných sadov si vás natoľko podmaní, že už nebudete chcieť odísť. Ovocné sady, to je dostupné bývanie, ktoré vám umožní žiť naplno..
TOPPONUKA TOPPONUKA
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ivanská cesta, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-593

Podrobné informácie

2 / 7
44.9 m²
2.80 m²
1.70 m²
vlastné vyhradené
plastové
juhozápadná

Napíšte nám