LEXXUS | štýlový a veľkolepo priestranný 3i mezonet s krbom a saunou - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | štýlový a veľkolepo priestranný 3i mezonet s krbom a saunou

Predaj, Bratislava - Nivy

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 132 m²
ulica Bazová

3-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava - Nivy v Ružinove, Bratislava

Na predaj, moderný a dizajnovo zariadený mezonet vo vysokom štandarde, s výhľadom na Karpaty, v staršej novostavbe, vo vyhľadávanej časti mesta, Ružinov-Nivy, BA II.

Pohodlný a plne klimatizovaný byt s drevenými parketami, má grandióznu rozlohou 132m2 (120m2 po odpočítaní stropných šikmín) vrátane terasy a loggie, je situovaný na 3./ 3.posch. s výťahom v tichom dvore s možnosťou bezproblémového parkovania.

Unikátny a slnečný, rožný mezonet navrhnutý na mieru pod dohľadom architekta s dokonale otvorenou obývacou izbou s krbom a najmodernejšou infra saunou v zimnej záhradke, na hranici centra mesta sa predáva kompletne zariadený kvalitným vstavaným nábytkom na mieru.

Vstupná chodba s kvalitným vstupným šatníkom, vstupnou toaletou s umývadlom. Plynule prechádza, okolo dizajnového vnútorného schodiska so skleneným zábradlím, do grandiózneho denného obývacieho priestoru s dominantou v podobe krbu a trámovej galérie s bielou koženou sedačkou s modernou kuchynskou linkou z kvalitných materiálov a výstupom na loggie so skvelou infra saunou. Nočná časť je tvorená dvomi priestormi, priestrannou izbou na vstupnom podlaží, dnes využívanou ako šatník a relaxačno-odpočinkovým, otvoreným priestorom na poschodí s otvorenou kúpeľňovou časťou s vaňou, sprchovým kútom a toaletou. Podlažie ponúka aj priestor na šatníky. Vybavený veľkou manželskou posteľou, TV a výstupom na terasku.

Unikátne poloha v meste na skok od historického centra mesta s množstvom zelene a pohodlným priestorom pre život. V susedstve atraktívnej Medickej záhrady, či Lekárskej fakulty, reštaurácii či drobných – tematických kaviarničiek, či nákupných a rekreačných možností v neďalekom obchodnom centre NiVY alebo pracovných možností v CBC.

Klasická architektúra, atraktívna poloha v Meste s bezproblémovou dopravou a príjemné prostredie Vám zaručia nadštandardné bývanie v Bratislave. Staré mesto, nabáda v každom ročnom období na niečo iné: čakajú Vás prechádzky historickým centrom, posedenia v štýlových reštauráciách a kaviarničkách, gastronomické zážitky slovenských i medzinárodných kulinárskych špecialít a nápojov, tiež vzácne muzeálne a galerijné expozície a návšteva divadla. Všetko v dostupnosti, pre Vás..

Bezproblémové voľné parkovanie vo vstupnom dvore a k dispozícii je aj samostatná garáž v cene 29.500,-€ .
TOPPONUKA
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bazová, Bratislava - Nivy, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-577

Podrobné informácie

posledné poschodie / 3
132 m²
po rekonštrukcii
áno - 2
áno - 1
vlastné vyhradené
plastové
severovýchodná

Napíšte nám