LEXXUS | tichý byt v architektonickom skvoste s ideálnymi výhľadmi - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | tichý byt v architektonickom skvoste s ideálnymi výhľadmi

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 50 m²
ulica Sienkiewiczova

2-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Na predaj, tichý 2i byt so samostatnou kuchyňou a s dokonalými výhľadmi, v tesnej blízkosti historického kostola sv. Alžbety, hovorovo nazývaný aj Modry kostolík, na ulici Sienkiewiczova, Staré Mesto, BA I.

Útulný a kompaktný byt v pôvodnom stave dýcha históriou a atmosférou začiatku 20. storočia, má výmeru 50 m2 a je situovaný na 4.p./5.p. poschodí s výťahom. Rožný byt s orientáciou na dve svetové strany s potenciálom na nadštandardný mestsky byt v historickom dome so záhradou a s ikonickým vstupným portálom zo stĺporadia.

Príjemný byt s výhľadmi na Bratislavsky Hrad, Modry kostolík či do Šafárikovho námestia, so samostatnou kuchyňou, novo vybudovanou kúpeľnou s toaletou a dvomi izbami ponúka romantickú atmosféru minulého tisícročia. Tehlový bytový dom z roku 1921 vybavený rôznymi úžitkovými spoločnými miestnosťami na poschodí bytu, ktoré sú využívane ako sklady, sušiarne, kuchyňa či kúpeľňa.. aj to dotvára jedinečnosť historického a architektonického skvostu svojej doby.

Výborná poloha, čiastočne zrekonštruovaný bytový dom s unikátnou blokovou záhradou a nezameniteľným „genius loci“, ponúka bývanie na jednej z najlepších adries v meste. V susedstve atraktívneho Šafárikovho námestia, Modrého kostolík, či Právnickej fakulty, reštaurácii či drobných – tematických kaviarničiek a vinárničiek, či nákupných a rekreačných možností v neďalekom obchodnom centre.

Klasická architektúra, atraktívna poloha v Starom Meste s bezproblémovou dopravou a príjemné prostredie Vám zaručia nadštandardné bývanie v Bratislave. Staré Mesto, nabáda v každom ročnom období na niečo iné: čakajú Vás prechádzky historickým centrom, posedenia v štýlových reštauráciách a kaviarničkách, gastronomické zážitky slovenských i medzinárodných kulinárskych špecialít a nápojov, tiež vzácne muzeálne a galerijné expozície a návšteva divadla. Všetko v dostupnosti, pre Vás..

Parkovanie je možné na ulici pred domom. TOPPONUKA
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Sienkiewiczova, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-579

Podrobné informácie

4 / 5
50 m²
pôvodný
vonkajšie
plastové
západná

Napíšte nám