LEXXUS | TOPPONUKA 2i byt pri lesoparku v projekte FOREST PARK - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | TOPPONUKA 2i byt pri lesoparku v projekte FOREST PARK

Predaj, Bratislava - Karlova Ves

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 60.74 m²
ulica Mokrohájska cesta

2-izbový byt na predaj v Karlovej Vsi, Bratislava

SPOLOČNOSŤ LEXXUS, a.s. ponúka príjemný 2 izbový byt so štedrými výmerami a nádhernými výhľadmi v blízkosti vstupu do Bratislavského lesoparku pri Patrónke.
Byt je situovaný na Mokrohájskej ceste, na hranici prvého a štvrtého v bratislavského obvodu s minimálnym dopravným zaťažením len pár minút cesty autom od centra.

BENEFITY
Byt sa nachádza v tesnom susedstve lesoparku a tiež v susedstve najočakávanejšieho projektu v Bratislave, a tým je vybudovanie koncernovej centrály kampusu ESEtu. Vznikne moderná pulzujúca oblasť s pozitívnym vplyvom na celé blízke susedstvo, čím nespochybne je aj ponúkaný byt na 3.NP aktuálneho už obľúbeného projektu FOREST PARK.
Súčasne je v blízkosti obľúbenej relaxačnej zóny Železná studienka a navyše ponúka pre obyvateľov domu park, detské ihrisko a pre milovníkov plávania možnosť využitia krytej plavárne 2 min od domu.
Radí sa medzi bezbariérové byty.

POPIS A PARAMETRE BYTU
Umiestnenie: 3.NP zo 6.NP
Úžitková plocha: 60,74 m2
Balkón: 3,96 m2
Pivničná kobka: 1,66 m2
Podzemné garážové státie je na 2.podzemnom podlaží

V bytovom dome je použitý nadčasový architektonický dizajn s akcentom na funkčnosť.
Dizajn stavby a farebnosť a použité materiály sú harmonicky zasadené do zalesneného prostredia. Bytový dom, jeho poloha a jeho nádherný výhľad je navrhnutý tak, aby mali obyvatelia čo najužší kontakt s prírodou, preto má byt k dispozícii balkón s výhľadom do záhrady a lesoparku.

VYBAVENIE BYTU
Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi ( chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, indukčná doska, multifunkčná elektrická rúra, digestor), dostatok úložného priestoru, praktické a funkčné zariadenie bytu nábytkom (šatníková skriňa, nočné stolíky, konferenčný stolík, pohodlná sedačka, jedálenský stôl, stoličky a i), laminátové podlahy, bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere, drevené interiérové dvere, obklady, plastové okná, hliníkové vonkajšie žalúzie na elektrické ovládanie, sieťky proti hmyzu, kvalitná sanita a dlažba.

Všetky byty sú vykurované úsporným kombinovaným systémom TÚV a solárnou energiou, navyše kuchyňa a kúpeľňa majú zabudované podlahové kúrenie.
Na úrovni prvého podzemného podlažia je umiestnená centrálna plynová kotolňa, ktorá je navrhnutá tak, aby využívala aj slnečnú energiu. Kolektorové zostavy sú umiestnené na streche objektu.

LOKALITA
Vďaka polohe disponuje priamym napojením na hlavný ťah smer Praha, Žilina a Viedeň. Prepája príjemné bývanie s blízkym prírodným prostredím a navyše je lokalizovaný v tesnom mieste Patrónky, ktorá bude pulzovať novými pracovnými príležitosťami, modernosťou, bezpečnosťou a voľnočasovými aktivitami.

CENA NEHNUTEĽNOSTI /BYT/ 260.000 EUR + GARÁŽOVÉ STÁTIE 25.000 EUR
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mokrohájska cesta, Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr.  Miriam Horňáková

Mgr. Miriam Horňáková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

+421 907 642 522

miriam.hornakova@lexxus.sk Maklér má 27 ponúk

MH-359

Podrobné informácie

3 / 6
60.74 m²
vnútorné
juhozápadná

Napíšte nám