LEXXUS | unikátny a plne funkčný rodinný Penzión v obci, Rastislavice - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | unikátny a plne funkčný rodinný Penzión v obci, Rastislavice

Prenájom, Rastislavice

rozloha Hotely a penzióny
11
rozloha 950 m²

Hotely a penzióny na prenájom v lokalite Rastislavice v Nových Zámkoch

Na prenájom, rodinný zabehnutý Penzión dýchajúci pokojnou a prívetivou atmosférou v obci Rastislavice s reštauráciou a rozvozom jedál do okolitých obcí, s vynikajúcim hodnotením Google Maps 4,6/5, Booking.com 9,1/10.

Vyhľadávaná lokalita v blízkosti krajského mesta Nitra (25 min) a okresných miest Šaľa (15 min), Nové Zámky (20 min). Len na skok do termálneho celoročného kúpaliska Thermalpark Nitrava v susediacej obci Poľný Kesov (3 min), ktoré ponúka ubytovaným hosťom v Penzióne relaxačné vyžitie na vysokej úrovni.

Historická budova Penziónu pochádza z 18 storočia a slúžila ako majer a neskôr ako pohostinstvo. Rozsiahlou, ale citlivou rekonštrukciou od roku 2011 boli renovované a upravené priestory do súčasnej podoby s prihliadnutím na pôvodný štýl a zachovania Génius Loci.

Slnečný Penzión ponúka komfortné ubytovanie v celkovej kapacite až 29 osôb v luxusne zariadených izbách či apartmánoch v provensálskom štýle. Každá izba je vybavená klimatizáciou, wifi, mini barom, trezorom, TV, samostatnou kúpeľňou so sociálnym zariadením. Apartmány ponúkajú v nadštandarde aj Nespresso, rýchlovarná kanvica. Jednotlivé apartmány, ako „vlajkové lode“ Penziónu majú rôzne pridané hodnoty samostatná plnohodnotná kuchyňa + práčka alebo vlastná interiérová infrasauna, walk in shower, super screen TV.

Plnohodnotná Reštaurácia s kompletne vybavenou kuchyňou, inventárom a gastro zariadením (2x elektrický konvektomat, plynový 4 horák, umývačka riadku, chladiaci pult, pizza stôl, miesič na cesto, 2x fritéza, chladnička, nárezový stroj). Samostatný suchý sklad, veľkokapacitný policový walk in fridge a walk in freezer. Kapacity interiéru s dobovým zariadením kvalitným mobiliárom a inventárom tvorí, barová časť 40 osôb, plne klimatizovaná reštauračná časť 40 osôb, zimná terasa 40 osôb a pohodlné exteriérové posedenie 24 osôb.

Klenotom Penziónu je vínna pivnica v suteréne s historickým klenbovými stropmi, s dobovým masívnym dreveným sedením s kapacitou 16 osôb. Relaxačnú, pokojnú atmosféru Penziónu ponúka privátny vnútorný dvor s altánkom s posedením, vírivkou pre 6 osôb a fínskou saunou.

Kvalitne zariadený Penzión disponuje aj vlastným parkoviskom pre zákazníkov s uzatvárateľnou bránou vo dvore pre 10 automobilov. Súkromné parkovisko pre privátnu klientelu s uzatvárateľnou bránou ako aj samostatný vchod zo zdanej časti prevádzky. Neodmysliteľnou súčasťou zázemia Penziónu sú aj externé sklady plus vlastná práčovňa.

Toto všetko sa rozkladá na pozemkoch o veľkosti viac ako 2100m2.

Penzión je po dohode možné aj odpredať, plne funkčný s kompletným vybavením.


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Rastislavice, Nové Zámky, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-580

Podrobné informácie

950 m²
vlastné
plastové
asfaltová cesta

Napíšte nám