LEXXUS | Unique PENTHOUSE vo vyhľadávanej Eurovei s výhľadom na hrad - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | Unique PENTHOUSE vo vyhľadávanej Eurovei s výhľadom na hrad

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 136.77 m²
ulica Pribinova

3-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS, a.s. Vám ponúka exkluzívny a moderný slnečný penthouse s nádherným výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad. Jedinečný 3 izbový byt vo vyhľadávanom prestížnom komplexe Eurovea je unikátny svojou polohou, priestrannou terasou s maximálnym súkromím a panoramatickými výhľadmi. Veľkorysá dispozícia s podlahovou plochou 136,77 m2 a 95 m2 terasou ponúka nadštandardné luxusné bývanie v srdci Starého mesta na promenáde rieky Dunaj. Exkluzivitu a vzdušnosť dodávajú tomuto nadčasovému penthousu veľkoformátové hliníkové okná po obvode celého interiéru.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala so šatníkom, hosťovská izba s menšou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou, otvorená dispozícia kuchynskej linky, jedálenského kúta a priestrannej obývacej izby, hlavná spálňa so šatníkom a otvorenou kúpeľňou. Vstup na terasu s jacuzzi je z každej miestnosti bytu a je rozumne rozdelená sklenenými paravánmi do troch sekcií. Penthouse je kompletné zariadený v kvalitnom štandarde s drevenými parketami a drevenou terasovou krytinou, plne klimatizovaný, má hliníkové okná s exteriérovými hliníkovými žalúziami, vstavané spotrebiče zn. MIELE a pod..

S výnimočným bytom sa ponúkajú aj 3 garážové státia /vedľa seba/ v podzemnej rezidenčnej garáži na -2 podlaží, priestranná pivničná kobka o výmere 8,04 m2. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pribinova, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-430

Podrobné informácie

6 / 6
136.77 m²
pôvodný
95 m²
8.04 m²
vlastné vyhradené
hliníkové
juhozápadná

Napíšte nám