LEXXUS | útulný 1i apartmán s možnosťou OBHLIADKY, Magnólia - NUPPU - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | útulný 1i apartmán s možnosťou OBHLIADKY, Magnólia - NUPPU

Predaj, Bratislava - Nivy

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 24.66 m²
ulica Hraničná

1-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava - Nivy v Ružinove, Bratislava

Na predaj, útulný 1i apartmán v štandarde a s vnútorným vybavením, s výhľadom do stromov, v novostavbe NUPPU – Magnólia 1 (1.Etapa) v obľúbenej časti Ružinova-Nivy, BA II.

Príjemný apartmán má rozlohu cca 25 m2 a je situovaný na 4./ 7.posch. s výťahom a s unikátnym zázemím projektu.

Štýlový a nikdy nepoužívaný apartmán s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva v štandarde - kúpeľňa sprchový kút a toaleta. Ale už aj s vnútorným vybavením ako sú kuchynská linka so spotrebičmi či šatníková roll door skriňa. Unikátne zázemie projektu tvoria moderné prvky ako sú elegantná práčovňa, klubovňa – voľno časové aktivity ako aj práca z domu, či skvelá voľba pre susedské stretnutia a v neposlednom rade aj funkčná miestnosť na odkladanie bicyklov. Všetko určené pre Vaše pohodlie..

Apartmán je navyše vďaka svojej dispozícii ako stvorený pre mladých ľudí s túžbou osamostatniť sa. Projekt NUPPU – Magnólia spoločne vytvára harmonickú súhru a zároveň atraktívne a dostupné bývanie. Súčasťou novej štvrte je centrálny park s rôznymi ihriskami aj pre dospelých, komunitné grily pre posedenie s priateľm či bežecká / inline draha, výbeh pre psých miláčikov, príjemne strávený čas v kaviarničke a v neposlednom rade potraviny takmer pod branou.

Projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný a aktívny mestský život v blízkosti centra mesta. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť. Nuppu, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova.

Atraktívna štvrť vytvorí priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Stane sa novým centrom Ružinova a rozkvitne s ním do krásy. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a nová zástavka MHD. Ak túžite po aktívnom živote, NUPPU je ideálnou voľbou.

Parkovanie je voľné, k dispozícii pred apartmánovým domom. Úspešná kolaudácia prebehla a odovzdanie apartmánu bolo realizované v máji 2023.

Vhodné aj pre ľudí s investičným zámerom. Investujte rozumne a bez starostí vďaka modernému a novému, čiastočnému zariadeniu apartmánu.
TOPPONUKA TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hraničná, Bratislava - Nivy, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-571

Podrobné informácie

4 / 7
24.66 m²
vonkajšie
plastové
južná

Napíšte nám