LEXXUS | útulný 1i byt v zrekonštruovanom dome s parkom v Ružinove - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | útulný 1i byt v zrekonštruovanom dome s parkom v Ružinove

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 21.2 m²
ulica Miletičova

1-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Na predaj, útulný a svetlý 1i byt s výhľadom do zelene v širšom centre mesta na lukratívnej Miletičovej ulici, Ružinov, BA II. Pohodlný byt po staršej rekonštrukcii v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome má rozlohu 21,22 m2 a je situovaný na príjemnom 3.np/ 7.nad.podlaží s výťahom.

Štýlový byt s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva v štandarde, vstupný priestor s veľkým šatníkom a s kuchynskou linkou, kúpeľňa s murovaným sprchovým kútom, toaletou a oknom. Obývacia izba je orientovaná do zeleného vnútrobloku, ponúka pokoj a relax na rušnej tepne pulzujúceho mesta.

Jedinečná bratislavská lokalita spájajúca ruch veľkomesta, život a pokoj prírody vo vnútrobloku domu, ponúka pohodlné bývanie i pre náročnejších klientov.

Príjemné bývanie vo vynikajúcej lokalite Ružinova v tesnej blízkosti ikonického Trhoviska Miletičová ako aj dostupného nákupného centra Centrál. Unikátne bývanie v blízkosti centra mesta, na „skok“ od obchodných a administratívnych centier, v pešej dostupnosti plnej občianskej vybavenosti.

Nespornou výhodou je absolútna poloha nástupíšť MHD, blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty. Parkovanie je možné vo dvore bytového domu. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Miletičova, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-574

Podrobné informácie

3 / 7
21.2 m²
po rekonštrukcii
verejné
plastové
západná

Napíšte nám