LEXXUS | útulný 3i byt s výhľadom až na hrad OVOCNÉ SADY (2024), BA II - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | útulný 3i byt s výhľadom až na hrad OVOCNÉ SADY (2024), BA II

Predaj, Bratislava - Trnávka

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 56.8 m²
ulica Ivanská cesta

3-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava - Trnávka v Ružinove, Bratislava

Na predaj, slnečný, praktický 3i byt s loggiou, a s výhľadom ponad zeleň na cele mesto Bratislavu až na dominantu - Bratislavský hrad, v novostavbe Ovocné Sady v obľúbenej časti Trnávka - Ružinov, BA II.

Funkčný byt s praktickou dispozíciou má rozlohu 54m2 plus loggia (2,8m2) s pivnicou (3,5m2) a je situovaný na 4./ 6.posch. s výťahom. Štýlový a nikdy nepoužívaný byt s praktickým riešením a dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite Ružinova, sa predáva v štandarde nevynímajúc kúpeľňu s vaňou a priestorom na práčku či samostatnú toaletu s umývadlom. Slnečný byt je perfektne pôdorysne riešený tak, aby spĺňali náročné požiadavky na moderné a minimalistické bývanie. Vstupná chodba s veľkým úložným priestorom či botníkom nadväzuje na kuchynský kút a pohodlný jedálensky priestor, ktorý plynule prechádza až do slnečnej obývacej izby s výstupom na loggiu. Nočná časť je tvorená dvomi spálňami s dostatkom priestoru pre život ako aj na vytvorenie úložných priestorov.

Projekt Ovocné Sady spoločne vytvára harmonickú súhru a zároveň atraktívne a dostupné bývanie. Súčasťou novej štvrte je rozsiahly centrálny park s detským ihriskom, komunitným grilom či verejnou materskou školou. Projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný mestský život v blízkosti prírody.

Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť s potravinami, kaderníctvom alebo nekončiace možností v AVION shoping park či najväčšie detské centrum KidsHouse, Jump Arena a lezecká stena K2 ako aj výbornú dopravnú dostupnosť. Príďte sa sami presvedčiť o výhodách bývania pri novom parku. Ovocné sady, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova. Atraktívna štvrť pre rodiny s deťmi, aktívnych ľudí aj staršiu generáciu, prináša moderné bývanie s množstvom príležitostí na trávenie voľného času. A keď si budete chcieť zaplávať, skúsiť vodné lyže alebo len tak si oddýchnuť na pláži, stačí prejsť cez most do areálu Zlaté piesky.

Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a nová zástavka MHD. Ak túžite po aktívnom živote, Ovocné sady sú ideálnou voľbou.

K dispozícii je aj kryté parkovacie miesto, hneď pred vstupnou branou, v cene 15.000,-€ Úložný priestor podporuje aj pivnica v hodnote 5.000,-€, zahrnutá už v cene bytu. Predaj je formou Zmluvy o budúcej zmluve a kolaudácia sa stala právoplatnou v mesiaci Máj 2024.

Jedinečná atmosféra Ovocných sadov si vás natoľko podmaní, že už nebudete chcieť odísť. Ovocné sady, to je dostupné bývanie, ktoré vám umožní žiť naplno..
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ivanská cesta, Bratislava - Trnávka, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-585

Podrobné informácie

4 / 6
56.8 m²
2.80 m²
plastové
juhozápadná

Napíšte nám