LEXXUS | útulný byt s tromi izbami v centre mesta na Justičnej ulici - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | útulný byt s tromi izbami v centre mesta na Justičnej ulici

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 67 m²
ulica Justičná

3-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Na predaj, tichý a klimatizovaný byt s tromi izbami a samostatnou kuchyňou, v tesnej blízkosti historického centra mesta na Justičnej ulici, Staré Mesto, BA I.

Útulný a kompaktný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou približne pred 12timi rokmi, má príjemnú výmeru 63 m2 plus pivnica 4m2 a je situovaný na 1.p./4.p. poschodí, pod bytom je ešte zobytnený suterén. Rožný byt s orientáciou na dve svetové strany s vymenenými rozvodmi vody a elektriny, plastovými oknami je situovaný v kompletne zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome – energeticky certifikát B, s novými stúpacími rozvodmi, zasadený do zelene vysokých stromov.

Príjemný byt so zníženými podhľadmi s bodovými svetlami je kompletne zariadený, s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi jedálenským stolom a komorou, pohodlná obývacia izba vkusne zariadená koženou sedacou súpravou, konferenčnými stolíkom, komodami či sekretármi, situovaná v centre bytu príjemne prepája dennú a nočnú časť bytu. Nočná časť bytu je tvorená hlavnou spálňou zariadenou s manželskou posteľou, šatníkovou skriňou a nočnými stolíkmi a ďalšou izbou s možnosťou využitia ako študentská izba či komfortná pracovňa. Kúpeľňa vybavená rohovou vaňou či umývadlom so skrinkou a samostatná toaleta.

Výborná poloha, zrekonštruovaný bytový dom s unikátnym blokovým parkom s vysokými stromami, trávnatými plochami so sedením či ihriskom, ponúka bývanie na dobrej adrese v meste. V susedstve atraktívnej Medickej záhrady, či Lekárskej fakulty, reštaurácii či drobných – tematických kaviarničiek, či nákupných a rekreačných možností v neďalekom obchodnom centre NiVY alebo pracovných možností v CBC.

Klasická architektúra, atraktívna poloha v Starom Meste s bezproblémovou dopravou a príjemné prostredie Vám zaručia nadštandardné bývanie v Bratislave. Staré mesto, nabáda v každom ročnom období na niečo iné: čakajú Vás prechádzky historickým centrom, posedenia v štýlových reštauráciách a kaviarničkách, gastronomické zážitky slovenských i medzinárodných kulinárskych špecialít a nápojov, tiež vzácne muzeálne a galerijné expozície a návšteva divadla. Všetko v dostupnosti, pre Vás..

Parkovanie je možné na ulici pred domom. TOPPONUKA TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Justičná, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-573

Podrobné informácie

1 / 4
67 m²
po rekonštrukcii
4 m²
vonkajšie
plastové
juhozápadná

Napíšte nám