LEXXUS | veľkometrážne, kryté parkovacie státie v NUPPU, Ružinov BA II - LEXXUS, a.s.
IMG_5449.JPG
IMG_5444.JPG
IMG_5434.JPG
IMG_5448.JPG
+ 7 IMG_5450.JPG

LEXXUS | veľkometrážne, kryté parkovacie státie v NUPPU, Ružinov BA II

Predaj, Bratislava - Nivy

rozloha Garáže
rozloha 17.5 m²
ulica Mlynské nivy

Garáže na predaj v lokalite Bratislava - Nivy v Ružinove, Bratislava

Na predaj, nadštandardne veľké parkovacie státie, v novostavbe projekt NUPPU v obľúbenej časti Ružinova-Nivy, BA II.

Chránené parkovacie státie s bezpečnostnými prvkami má rozlohu až 17,5 m2 a je situované na prízemí bytového domu s pohodlným vstupom do viacerých vchodov bytových domov, projektu NUPPU s unikátnym zázemím.

Vzhľadom na plánované sprísňovanie parkovacej politiky je kúpa vlastného parkovacieho státia jasná voľba. S možnosťou využitia pre vlastné účely, na prenájom alebo len ako dobrá investícia do budúcna..

Unikátne zázemie projektu NUPPU tvoria moderné prvky ako sú spoločenská miestnosť s kompletným zázemim – voľno časové aktivity ako aj práca z domu, či skvelá voľba pre susedské stretnutia a v neposlednom rade aj pokojné parkovanie svojho auta na prízemí bytového domu.

Projekt NUPPU spoločne vytvára harmonickú súhru a zároveň atraktívne a dostupné bývanie, kde je vlastné parkovanie nevyhnutnosťou.. Súčasťou novej štvrte je centrálny park s detským ihriskom, komunitným posedením či materskou školou.

Projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný, aktívny mestský život v blízkosti centra mesta a veľké parkovacie státie určite oceníte. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť aj s vlastnou automobilovou dopravou, ktorá vyžaduje svoje parkovanie. Nuppu, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova.

Atraktívna štvrť vytvorí priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Stane sa novým centrom Ružinova a rozkvitne s ním do krásy. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty, kde je kryté, súkromne parkovacie miesto nevyhnutnosťou. Ak túžite po aktívnom živote, NUPPU je ideálnou voľbou.

Vhodné aj pre ľudí s investičným zámerom. Investujte rozumne a bez starostí vďaka sprísňujúcej sa parkovacej politike.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mlynské nivy, Bratislava - Nivy, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-584

Podrobné informácie

prízemie
17.5 m²
osobné
aktívne
tehla

Napíšte nám