LEXXUS | výnimočná ponúka, exkluzívny obchodný priestor na prenájom - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | výnimočná ponúka, exkluzívny obchodný priestor na prenájom

Prenájom, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Obchodné priestory
rozloha 81.4 m²
ulica Námestie SNP

Obchodné priestory na prenájom v Starom Meste, Bratislava

LEXXUS | výnimočná ponúka, exkluzívny obchodný priestor na prenájom v centre mesta, Staré Mesto.

Jedinečná obchodná prevádzka na lukratívnom a frekventovanom mieste, na pešej tepne mesta Námestie SNP – Dunajská ulica s jednoduchou dostupnosťou aj autom. Veľká odstupová vzdialenosť od okolitých stavieb, široký polomer výhľadu dotvárajú veľmi dobrú viditeľnosť priestoru čo dodáva veľkú hodnotu aj marketingu pri prezentovaní značky.V neposlednom rade aj vyhľadávaná mestská pasáž alebo pokračovanie pešej zóny mesta dávajú, z hľadiska budúcich zákazníkov, obchodnému priestoru punc jedinečnosti.

Prenájom tohto unikátneho priestoru v jednej z najrušnejšej časti centra mesta je možný okamžite, čo ponuka novému klientovi príležitosť otvoriť kvalitnú prevádzku v celkovej interiérovej výmere, ideálnych 81,4m2 so zázemím. Nespornou výhodou je nadštandardná fasáda obchodného priestoru, s presklenými plochami priamo do ulice, ako stvorená pre umiestnenie loga, podľa predstav klienta.

Unikátna lokalita, ponuka veľa možnosti komplexného strávenia voľného aj pracovného času, čím získava neustály prísun nových potenciálnych zákazníkov aj pre novú výnimočnú prevádzku.

Poplatky súvisiace so službami sú individuálne a nájomca ich bude uhrádzať priamo poskytovateľovi týchto médií. Poplatky za služby spojené s prenájmom sú 80,-€/mes. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Námestie SNP, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-568

Podrobné informácie

81.4 m²
81.4 m²
vlastné
vonkajšie
hliníkové

Napíšte nám