PREDAJ-2i apartmán s panoramatickým výhľadom, MATADORKA, 20/24 NP. - LEXXUS, a.s.

PREDAJ-2i apartmán s panoramatickým výhľadom, MATADORKA, 20/24 NP.

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 41 m²
ulica Údernícka

2-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj nízkoenergetický 2 izbový apartmán s PANORAMATICKÝM výhľadom na mesto a Malé Karpaty v modernom bytovom komplexe MATADORKA, BA V., Údernícka ulica, 20 NP/24., celková výmera bytu s príslušenstvom je 49,21 m2, vnútorná plocha 41 m2 + veľká loggia 8,21 m2.

POPIS:

vstupná predsieň (3,45 m2), kúpeľňa s WC (4,78 m2), kuchyňa (9,57 m2), obývacia izba (11,17 m2), izba (11,98 m2), priestranný balkón (8,21 m2).

PROJEKT sa vyznačuje vysokým štandardom bývania: kúrenie a príprava teplej vody - tepelné čerpadlo, v celom byte je podlahové kúrenie s možnosťou zabezpečenia pasívneho prichladenia, okná: plastové 5-komorové, tepelno-izolačné trojsklo so zvýšeným útlmom hluku, podlahy: laminátové parkety, keramická a gresová a dlažba RAKO, sanita. sprchový kút, batérie GROHE, WC Geberit Laufen, vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere s kovaním, predpríprava na KL a indukčnú varnú platňu 380 V, elektrické zásuvky a vypínače Legrand, 24 hod. recepcia a strážna služba, 4x výťah,

Súčasťou projektu je množstvo zelene, či už v rámci parteru alebo na strechách objektu, nová materská škôlka, vo vnútrobloku sa nachádzajú multifunkčné ihriská, park a komunitné záhradky v celkovej rozlohe 1400m2.

Výborná poloha a občianska vybavenosť: v bezprostrednej pešej dostupnosti MHD, potraviny, Praktická ambulancia, lekáreň, banka, osobná železničná stanica, fitness centrum, reštaurácie, kaviarne, letné kúpalisko, Dunajská cyklistická trasa, motokárová hala.

V blízkosti sa nachádza Sad Janka Kráľa, Aupark, jazdecký areál, výstavisko Incheba, Danubia, výborná dopravná dostupnosť do centra mesta, Rakúska ako aj na diaľničný obchvat mesta.

Cena predmetného 2 izb. apartmánu v štandarde je 199.990,- EUR vrátane DPH (možnosť odpočtu DPH) + vnútorné garážové státie v objekte, cena dohodou.

100% právny stav, možnosť prihlásenia trvalého pobytu, aj na HÚ. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Údernícka, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-653

Podrobné informácie

vrátane provízie
20 / 24
41 m²
pôvodný
8.21 m²
vlastné vyhradené
plastové
severná

Napíšte nám