PREDAJ-2i byt s veľkou loggiou v projekte Nuppu, Mlynské Nivy, Ružinov - LEXXUS, a.s.

PREDAJ-2i byt s veľkou loggiou v projekte Nuppu, Mlynské Nivy, Ružinov

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 45.26 m²
ulica Mlynské nivy

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt s veľkou loggiou a pivnicou v kvalitnom projekte NUPPU - bytový dom RUUSU renomovanej fínskej spoločnosti YIT, poschodie 5/6, celková výmera s príslušenstvom 56,87 m2, vnútorná plocha bytu 45,26 m2 + veľká loggia 9,56 m2 + pivničná kobka 2,05 m2, k nasťahovaniu 12/2019 - 01/2020.

POPIS:
vstupná chodba (4,02 m2), obývacia izba (18,98 m2), kuchynský kút (5,03 m2), izba (12,18 m2), kúpeľňa s WC (5,05 m2), loggia (9,56 m2).

Celková cena zahŕňa kvalitný štandard: plastové okná s izolačným trojsklom, laminátové parkety EGGER EUROclic 7 mm, keramická dlažba a obklady, sanita- umývadlo s batériou GROHE , smaltovaná vaňa KALDEWEI s nástennou vaňovou batériou GROHE, príprava na napojenie pračky, bezpečnostné vstupné dvere v oceľovej zárubni, interiérové dvere s nerezovým kovaním, zásuvky a spínače bielej farby, domový vrátnik- domáci audiotelefón, panelové vykurovacie telesá, v kúpeľni rebríkové vykurovacie teleso, predpríprava na kuchynskú linku respektíve spotrebičea predpríprava pre montáž diaľkovo ovládaných exteriérových žalúzií.


Výborná poloha a občianska vybavenosť: v pešej dostupnosti MHD, obchody, reštaurácie, autom 10 min. do centra mesta, veľmi dobré napojenie na dopravné uzly.
Projekt disponuje vlastným súkromným dvorom, ktorý zahŕňa rozsiahly park so zeleňou, oddychové, spoločenské, fitness a športové zóny- multifunkčné ihrisko a stolnotenisové stoly. Majiteľ má k dispozícii taktiež veľkú spoločenskú miestnosť .


Príjemné prostredie s príslušenstvom a upraveným okolím projektu zaručuje kvalitné bývanie pre moderných ľudí v obľúbenej mestskej časti Ružinov,

Projekt NUPPU vytvára svojím originálnym architektonickým riešením a úpravou okolia priestor plný energie a nápadov v novom centre Prievozu predpoklady na aktívny a kvalitný život.

K bytu patrí kryté parkovacie státie priamo pod bytovým domom za cenu 17.000,-EUR


Možnosť financovania aj na HÚ.TOPPONUKA TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mlynské nivy, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-569

Podrobné informácie

vrátane provízie
5 / 6
45.26 m²
pôvodný
9.56 m²
2.05 m²
vlastné vyhradené
plastové
juhovýchodná

Napíšte nám