PREDAJ - 3 izbový byt, projekt OPÁL,1. ETAPA, Bratislava-Jarovce - LEXXUS, a.s.
opal.jpg
E56CA49D-8AB1-4B8F-AC8C-25CE96A96C34.jpeg
opal2.jpg

PREDAJ - 3 izbový byt, projekt OPÁL,1. ETAPA, Bratislava-Jarovce

Predaj, Bratislava - Jarovce

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 74.11 m²
ulica Jantárová

3-izbový byt na predaj v Jarovciach, Bratislava

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj 3 izbový byt s parkovaním, v PRVEJ ETAPE výnimočného projektu OPÁL, objekt A, BA V, Jarovce, kolaudácia Q2/2022. Výmera interiéru 74,11 m2 + loggia 6 m2

POPIS:

prízemie - vstupná chodba 4,78 m2, WC 1,35 m2, kúpeľňa 3,67 m2, kuchyňa 6,56 m2, obývacia izba 17,53 m2, loggia 5,80 m2, spálňa 18,55 m2.
poschodie- izba 22,36 m2.
K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie státia na vlastnom pozemku v cene 12.900,- EUR.

Projekt Opál je spojením nadčasovej architektúry, nízkoenergetického štandardu a skvelej lokality v blízkosti Bratislavy. Už svojím vzhľadom sa Opál odlišuje, využíva prvky a typológie bytov, ktoré poznáme len zo zahraničnej architektúry.

Bytový komplex Opál prináša možnosť získať komfortný byt za rozumnú cenu. Projekt Opál prináša mnoho zaujímavých, komunitu budujúcich prvkov, ktoré budú pre obyvateľov poskytovať nielen uľahčenie života, ale aj príjemné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. V projekte budú detské ihriská, multifunkčné športoviská, grilovacie miesto, park s oddychovou zónou, dostatočná a funkčná obchodná vybavenosť, komunitné záhony a celý projekt bude napojený na cyklotrasu.

Jarovce sú skvelým miestom pre život pri Bratislave. Poskytujú dostatok zelene, dostupnosť športu, prírody. Zároveň je v nich plnohodnotná obchodná vybavenosť v blízkosti hraníc Rakúska s ešte širšími nákupnými možnosťami. Výborné dopravné napojenie a občianska vybavenosť: súčasťou projektu bude komplexná obchodná vybavenosť.
Priamo v Jarovciach sa nachádza materská aj základná škola, potraviny, reštaurácia, MHD, napojenie na cyklotrasu, futbalové ihrisko.

Ponúkaný byt sa nachádza v atraktívnej časti projektu.Prvý skutočne ekologický projekt v Bratislave, nízko energetické až pasívne budovy, založené na minimalizme, to všetko prináša klenot bývania v Jarovciach. Štandard projektu tvoria nielen jeho byty, ale aj jeho okolie a vonkajšie plochy.

Byt sa predáva v prevedení „holobyt“ s možnosťou dokončenia do štandardu priamo developerom. Projekt má nadštandardné vybavenie, ktorého súčasťou v každom byte je stropné chladenie a vykurovanie, príprava na externé žalúzie vrátane kastlíkov, vysoký štandard vybavenia a služieb.

Cena predmetného bytu v prevedení holobyt je 184.800,-EUR + vonkajšie parkovacie státia za cenu 12.900,- EUR.

Celková cena ponúkanej nehnuteľnosti je 197.700,-EUR. V súčasnosti nie je potrebné mať k dispozícii celú kúpnu cenu, predaj sa zrealizuje formou postúpenia práv a povinností na nového kupujúceho. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jantárová, Bratislava - Jarovce, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

JUDr. Alla Farkaš

JUDr. Alla Farkaš

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ розмовляю українськоюЯ говорить русскийI speak english

+421 918 868 901

alla.farkas@lexxus.sk Maklér má 21 ponúk

FA-391

Podrobné informácie

3 / 4
74.11 m²
po rekonštrukcii
vlastné vyhradené
hliníkové
juhovýchodná

Napíšte nám