PREDAJ-4i byt+TERASA v centre,116,4m2 REZERVOVANÉ - LEXXUS, a.s.

PREDAJ-4i byt+TERASA v centre,116,4m2 REZERVOVANÉ

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 78.26 m²
ulica Strážnická

4-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4 izbový byt s terasou v NADŠTANDARDNOM projekte Moskovská/Strážnická v centre mesta v bezprostrednej blízkosti Medickej záhrady, BA I., Strážnická ulica.

Celková výmera bytu s príslušenstvom vrátane terasy je 116,49 m2, z toho vnútorná plocha bytu s príslušenstvom (murovaná pivnica 2,68 m2) je 78,26 m2 + terasa do tvaru písmena L vo výmere 38,23 m2 a dve garážové státia na 1 PP.

Byt sa nachádza vo vnútornom objekte B, ktorý je prepojený s hlavným objektom A vnútorným prechodným átriom a svojou polohou zabezpečuje vlastníkovi úplne súkromie a tiché prostredie s orientáciou do vnútro bloku s výhľadom do zelene .

Objekt B má súkromný charakter, pozostáva iba z troch podlaží. Predmetný byt sa nachádza na 2. podlaží/3, výťah.

POPIS:
vstupná hala a komunikačná chodba (7,23 m2), izba (10,68 m2), hlavná spálňa (13,80 m2) s východom na terasu, samostatné WC s umývadlom (1,30 m2), kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, 2x umývadlo, bidet a WC (6,25 m2), technická miestnosť s pračkou (2,11 m2), obývacia izba s kuchynskou časťou- rohová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (23,71 m2) a východom na terasu, izba (10,50 m2), terasa (38,23 m2).

NADŠTANDARD: hliníkové okná s vonkajšími hliníkovými žalúziami s elektrickým ovládaním, vstupné bezpečnostné dvere, mramorové obklady a dlažba, drevené parkety hrúbka 14 mm, podlahové kúrenie + podlahové konvektory, biele interiérové dvere a zárubne Sapeli, klimatizácia Daikin, videovrátnik.

Byt je momentálne jednoducho a funkčne čiastočne zariadený v prevedení, ktoré slúžilo mladému majiteľovi na jeho potreby dočasného bývania.

Dennú obývaciu časť je možné jednoduchým stavebným zásahom zväčšiť o ďalších 10,50 m2 zrušením deliacej nenosnej priečky alebo zachovať súčasný pôdorys.

Byt má príjemnú a pokojnú atmosféru s dobrou dispozíciou , nachádza sa v jednej z najprestížnejších lokalít mesta Bratislava v bezprostrednej blízkosti Medickej záhrady a s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti.

Projekt Moskovská/ Strážnická svojou modernou a nadčasovou architektúrou a kvalitnými zhotovovacími materiálmi ponúka bývanie v najvyššom európskom štandarde v centre mesta. Bytový dom je nadštandardne zabezpečený, vrátane kamerového systému.

100% právny stav, kúpou voľný, aj na HÚ.

V prípade záujmu o doplňujúce informácie ako aj o informácii o celkovej cene predmetnej nehnuteľnosti nás kedykoľvek kontaktujte.


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Strážnická, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-651

Podrobné informácie

2 / 3
78.26 m²
pôvodný
38.23 m²
2.68 m²
vlastné vyhradené
hliníkové

Napíšte nám