Predaj investičného admin priestoru v unikátnom projekte SÝPKY Jarovce - LEXXUS, a.s.

Predaj investičného admin priestoru v unikátnom projekte SÝPKY Jarovce

Predaj, Bratislava - Jarovce

rozloha Kancelárie
4
rozloha 295.38 m²
ulica Smaragdová

Kancelárie na predaj v Jarovciach, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS, a.s. exkluzívne ponúka na predaj - úplne nové industriálne nebytové priestory - kancelárie s výnimočnou atmosférou. Predstavujeme Vám exkluzívnu investičnú ponuku kvalitných a reprezentatívnych industriálnych priestorov v srdci Jaroviec - na námestí pri Sýpke. Táto nehnuteľnosť predstavuje vynikajúcu investíciu s garantovaným príjmom z prenájmu na najbližších päť rokov vlastníctva. Ponúkané 3 veľkopriestorové administratívne priestory s úžitkovou interiérovou plochou od 150 do 200 m2 /+ exteriéry/ sú dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priestor pre svoje office potreby alebo chcú investovať do nehnuteľnosti s vysokým potenciálom rastu hodnoty. Priestor sa
nachádza v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite Bratislava V. - Jarovce, ktorá je vďaka svojej strategickej polohe ideálnym miestom pre podnikanie. Objekt, ktorý je aktuálne dokončený je v záverečnej kolaudácii. S vlastníctvom typu propertys-ownership a predajnou cenou od 400.000,- do 600.000,- eur bez DPH predstavuje táto nehnuteľnosť výnimočnú príležitosť pre investorov hľadajúcich spoľahlivý a stabilný príjem. Čo robí túto ponuku ešte atraktívnejšou, je zazmluvnený klient na prenájom na 5 rokov, čo znamená, že investícia začne prinášať výnosy okamžite. Nechajte svoje peniaze pracovať za Vás v lokalite s rýchlym rozvojom a obrovským potenciálom. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú investičnú príležitosť. Či už hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie alebo bezpečnú investíciu s garantovaným výnosom, tento industriálny priestor v Jarovciach je presne to, čo potrebujete. Ak chcete investovať alebo pracovať v kreatívnom prostredí, máte radi industriálne stavby s atmosférou a chcete byť súčasťou priestorov a spolupráce s Design factory, kontaktujte nás ešte dnes a staňte sa súčasťou rozvíjajúcej sa komunity v tejto výnimočnej lokalite!

Priestor III.B na 3.NP / 1⁄2 zariadený office:
- Kancelárske loftové priestory s industriálnou atmosférou ako investícia s potvrdeným nájomníkom na dobu 5 rokov vopred.
- Office Priestor spolu 168,11 m2 ( v pôdoryse C.3.08 + C.3.11-14 + C.3.20 )
- Priestor Výhľadne spolu 13,96 m2 ( v pôdoryse C.4.01 )
- Terasové Priestory spolu 113,31 m2 ( v pôdoryse C.3.16 + C.4.08 )
- Celková Cena 599.699,40,- € bez DPH
- Garážové státie - 15.000,- € bez DPH
- Ročný prenájom 44.996,16 € / rok TOPPONUKA

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Smaragdová, Bratislava - Jarovce, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-449

Podrobné informácie

3 / 3
295.38 m²
168.11 m²
vlastné vyhradené
hliníkové

Napíšte nám