PREDAJ - Luxusná vila v nádhernom prostredí pri Piešťanoch - LEXXUS, a.s.

PREDAJ - Luxusná vila v nádhernom prostredí pri Piešťanoch

Predaj, Moravany nad Váhom

rozloha Rodinný dom
10-izbový
rozloha 529.82 m²
ulica Nábrežná

Rodinný dom na predaj v lokalite Moravany nad Váhom v Piešťanoch

PREDAJ – luxusná vila s nádherným výhľadom v Moravanoch nad Váhom, okres Piešťany

Realitná kancelária LEXXUS ponúka EXKLUZÍVNE na predaj luxusnú vilu nachádzajúcu sa v rezorte určenom na rekreačné i celoročné bývanie, s nádherným výhľadom na jazero Striebornica, neďaleko kúpeľného mesta Piešťany. Poloha a charakter nehnuteľnosti je určený pre náročných klientov, ktorí ocenia jeho prevedenie, polohu a výnimočnosť tohto krásneho miesta. Vila sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, v tichej lokalite, v uzavretom komplexe na kopci obklopeného prírodou. Nehnuteľnosť je výbornou investíciou s možnosťou celoročného prenajímania. Oceníte ju nielen počas rodinných stretnutí, ale je riešená tak, aby splnila kritériá a komfort pre oddych, firemné stretnutia, oslavy. Jej rozmanité využitie prináša výhodnú investíciu. Je čiastočne dvojpodlažná, čiastočne podpivničená, s prestrešeným parkovaním v úrovni suterénu. Úžitková plocha :462,17 m2, úžitková plocha balkónov: 67,65 m2. K domu prislúcha aj pozemok s rozlohou 1265 m2.

DISPOZÍCIA:
suterén: pomocný vstup so schodiskom, technické vybavenie, kuchyňa, sklad a miestnosť pre personál, pre ktorých slúži aj izba na medziposchodí.
1.NP hlavné podlažie je prístupné z južnej terasy, z ktorej sa vstupuje do predsiene. Podlažie je rozdelené na obytné priestory vlastného domu a východné krídlo pre hostí s relaxačným zázemím s vírivkou a saunou s exteriérovou terasou.
Časť pre hostí pozostáva z obytnej izby a spálne s kúpeľnou a samostatnej izby s kúpeľnou, z predsiene je prístupné WC pre návštevy. 1.NP vlastného objektu pozostáva z obývacej izby s jedálňou a orientované na JV a SZ do záhrady s terasou. Na obývací priestor nadväzujú dve spálne s kúpeľňami.
Nad hlavnou časťou sa nachádza ustupujúce 2.NP s tromi spálňami, kúpeľňami a terasou. Priestory využívajú prirodzené osvetlenie a vetranie doplnené núteným systémom vetrania, čo prispieva k svetelnej a tepelnej pohode vnútorných priestorov.

VYBAVENIE
Vila ponúka veľkorysý priestor s komfortnou dispozíciou. Objekt je klimatizovaný s vonkajším kamerovým systémom. Ponúka bezbariérový prístup – k dispozícii je nielen osobný výťah, ale i malý výťah z kuchyne pre bezproblémové podávanie jedla. Nehnuteľnosť poskytuje dostatočný komfort pre rodinné, ale i obchodné stretnutia. Sauna, vírivka, spoločenská miestnosť. 8 spální poskytuje dostatočný komfort pre ubytovanie 17 hostí. Veľká vírivka pre 12 osôb, fínska + infra sauna, 2 sprchy zabezpečia wellness na úrovni, dostatočný oddych si užijete na vonkajšej terase, kde si vychutnáte krásny výhľad na upravenú záhradu.

Záhrada s parkovou úpravou ponúka veľkorysé trávenie voľného času. Plot je z gabiónových košov plnených vápencom.Stavba je realizovaná veľmi kvalitne, je vykurovaná 2 tepelnými čerpadlami typu vzduch/voda a má k dispozícii aj záložný elektrický kotol. V dome je podlahové vykurovanie a v kúpeľniach sú aj radiátory. Okná sú plastové s izolačným a bezpečnostným 3-sklom. Valbová strecha s krytinou Bramac, dom má kamenný obklad.

LOKALITA
Vila sa nachádza v rezidenčnom a rekreačnom projekte Lake Resort Striebornica. Okolie prináša nádhernú prírodu, vodná nádrž Striebornica dotvára krásne prostredie a ticho. Dôležitá križovatka turistických a cyklistických trás. Obrovský potenciál prináša hlavne blízkosť kúpeľného mesta Piešťany (5 km)navštevovaného množstvom hostí nielen zo Slovenska, ale i zo zahraničia. Unikátna poloha zabezpečuje nielen pokoj a nádhernú prírodu, ale taktiež výborné spojenie (letisko Piešťany). V blízkosti sa nachádza kaštieľ Moravany nad Váhom, Chateau Krakovany, vynikajúce reštaurácie, golfový klub.

PARKOVANIE
Nehnuteľnosť ponúka 4 parkovacie státia priamo pred vchodom.

CENA
Informácie o cene v realitnej kancelárii.

FINANCOVANIE
Ohľadom preverenia vašich možností na získanie hypotekárneho úveru neváhajte kontaktovať našich hypotekárnych špecialistov zo spoločnosti HYPOCENTRUM mailom na info@hypocentrum.sk, alebo na tel. čísle 02/32 000 200.

TOPPONUKA

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nábrežná, Moravany nad Váhom, Piešťany, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

PaedDr. Eva Gajdošová

PaedDr. Eva Gajdošová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 907 816 704

eva.gajdosova@lexxus.sk Maklér má 22 ponúk

GAJ-192

Podrobné informácie

3
1265 m²
529.82 m²
úplne prerobený
áno - 2
áno - 3
vonkajšie
plastové
mierny svah
asfaltová cesta

Napíšte nám