PREDAJ-Luxusný 2i duplex v Eurovea s výhľadom na Dunaj, Staré Mesto - LEXXUS, a.s.

PREDAJ-Luxusný 2i duplex v Eurovea s výhľadom na Dunaj, Staré Mesto

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 84.84 m²
ulica Pribinova

2-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Lexxus, a.s. ponúka exkluzívne - nový luxusný 2 izbový duplex v modernom projekte Eurovea s krásnym výhľadom na nábrežie rieky Dunaj. Štýlový dvojpodlažný byt bol realizovaný v najvyššom štandarde "namieru" podľa predstáv náročného klienta čím ponúka trendové mestské bývanie v samotnom srdci Starého Mesta v najatraktívnejšej lokalite na brehu rieky a jej promenáde. V interiéri boli použité vysoko kvalitné materiály /mramor, drevo, sklo, hliník../ a technológie /osvetlenie, klimatizácia, elektrické závesy.../ zodpovedajúce dnešným trendom a požiadavkám, má vynikajúcu dispozíciu a ponúka výnimočnú vybavenosť svojou polohou na promenáde plnej kaviarní, reštaurácií a barov..

Dispozíciu bytu tvorí na prízemí vstupná hala so vstavanou šatníkovou skriňou, samostatný "walk-in" šatník, hosťovská kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, otvorená dispozícia obývacej izby s vysokými stropmi a kompletne vybavenej kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi. Horné podlažie je prístupné štýlovým schodiskom z nerezu, ktorým sa dostaneme do priestrannej uzavretej spálne s vlastným šatníkom "walk-in" a kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Obe podlažia bytu majú krásny južný výhľad na Dunaj a sú plne klimatizované.

K duplexu prislúcha komfortná pivnica a je možné dokúpiť samostatné parkovacie státie v podzemnej rezidenčnej garáži bytové komplexu v hodnote 40.000€ + DPH. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pribinova, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-376

Podrobné informácie

2 / 7
84.844 m²
úplne prerobený
9 m²
vlastné vyhradené
hliníkové
južná

Napíšte nám