PREDAJ LUXUSNÝ penthouse s terasou a bazénom, Banská Bystrica, 420 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ LUXUSNÝ penthouse s terasou a bazénom, Banská Bystrica, 420 m2

Predaj, Banská Bystrica

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 220 m²
ulica Komenského

3-izbový byt na predaj v Banskej Bystrici

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj LUXUSNÝ veľkometrážny penthouse s EXKLUZÍVNYM panoramatickým výhľadom v centre mesta Banská Bystrica v lokalite Jesenský vŕšok, Komenského ulica, posch. 6/6, 7.NP, výťah.
Celková výmera nehnuteľnosti je 420 m2, z toho vnútorná plocha bytu je 220 m2 + terasa s bazénom vo výmere 200 m2, pivnica, 3x garážové státie.


POPIS:
vstupná predsieň a komunikačná chodba, samostatný priestranný šatník, hosťovská spálňa, samostatné WC so sprchovým kútom a umývadlom.
Hlavná spálňa so šatníkom je prepojená s kúpeľňou posuvnými sklenenými dverami - perličková vaňa, sprchový kút, 2 umývadlá, WC, východ do exteriéru.

Centrálny denný priestor bytu pozostáva kuchynskej časti s jedálenským priestorom, kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi.
Väčšia časť denného priestoru je riešená ako spoločenský priestor s krbom, sedacou súpravou s taburetkami a kreslami, ako aj relaxačným kreslom s výhľadom na okolitú prírodu.
Posuvnými sklenenými dverami prechádzame do wellness zóny nehnuteľnosti, kde sa nachádza Jakuzzi vaňa, parná sauna, sprchový kút a WC.

Z wellness zóny je priamy vstup na čiastočne prestrešenú terasu vo výmere 200 m2, ktorá poskytuje vlastníkovi nehnuteľnosti neopakovateľný zážitok z panoramatického výhľadu na okolité vrchy a mesto.

Výhľadmi sa môžete kochať priamo z bazéna s protiprúdom (7 x 3 m), z lehátok alebo z barbecue zóny s letnou kuchyňou s komfortnými terasovými sedačkami, na terase sa nachádza aj vonkajší krb, fitness sektor, sprcha, audio sústava.

V byte sú použité nadštandardné materiály a nábytok na mieru, ktoré zaručujú štandardu dlhú životnosť: podlahy- drevené parkety agát, veľko rozmerná dlažba a obklad, lepené koberce, sklenené posuvné interiérové dvere, stropné svietidlá. Okná sú z vnútornej strany drevené, z vonkajšej strany hliníkové, bezpečnostné vstupné dvere.

Byt je kompletne luxusne zariadený talianskym nábytkom na mieru, kožené sedačky, dizajnové svietidlá, podlahové kúrenie,

Byt je určený pre náročného klienta, ktorý poskytuje vlastníkovi spojenie luxusného bývania a vybavenia interiéru a zároveň relaxu, úplné súkromie a neopakovateľné výhľady počas celého dňa. Ste doma a pritom súčasne na dovolenke, pešia dostupnosť do historického centra, byt je kúpou voľný.

V prípade záujmu o doplňujúce informácie, video prezentáciu, obhliadku ako aj cenu predmetnej nehnuteľnosti nás kľudne kontaktujte.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Komenského, Banská Bystrica, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-648

Podrobné informácie

6 / 6
220 m²
po rekonštrukcii
3.53 m²
vlastné vyhradené
hliníkové

Napíšte nám