PREDAJ - moderný rodinný dom s bazénom pri Piešťanoch - LEXXUS, a.s.

PREDAJ - moderný rodinný dom s bazénom pri Piešťanoch

Predaj, Moravany nad Váhom

rozloha Rodinný dom
4-izbový
rozloha 141.9 m²
ulica Vinohrad

Rodinný dom na predaj v lokalite Moravany nad Váhom v Piešťanoch

Realitná kancelária LEXXUS ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný rodinný dom s bazénom nachádzajúci sa v rezorte určenom na rekreačné i celoročné bývanie, s nádherným výhľadom na jazero Striebornica, neďaleko kúpeľného mesta Piešťany. Poloha a charakter nehnuteľnosti je určený pre náročných klientov, ktorí ocenia jeho prevedenie, polohu a výnimočnosť tohto krásneho miesta. Dom sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, v tichej lokalite, v uzavretom areáli na kopci obklopenom prírodou.
Je dvojpodlažný s 2 vonkajšími parkovacími státiami priamo pred vchodom do domu.
Úžitková plocha: 141,9 m2. K domu prislúcha aj pozemok s rozlohou 470 m2.

DISPOZÍCIA:
Hlavný vstup tvorí zádverie, z ktorého je prístup na schodisko, WC, spálňu s kúpeľňou, 2 samostatných izieb, šatníka a kúpeľne.
Na 1. NP (60,7 m2) sa schádza schodiskom z 2. NP (81,15 m2). Na 1. NP je denná časť, ktorú tvorí obývacia izba, kuchyňa, komora, technická miestnosť a WC. Z kuchyne sa vychádza na čiastočne prekrytú terasu s bazénom.
Po schodoch sa schádza do príjemnej záhrady.

VYBAVENIE

Objekt je klimatizovaný s vonkajším kamerovým systémom. Príjemnú atmosféru dotvára krb v obývacej izbe.
Záhrada poskytuje priestor na príjemné trávenie voľného času. Maximálny komfort prináša bazén so slanou vodou a protiprúdom. Bazén je vybavený filtráciou, osvetlením, prekrytím a taktiež má vyhrievanie. Vedľa bazéna je vonkajšia sprcha. Časť oplotenia je z gabiónových košov plnených vápencom. Stavba je realizovaná veľmi kvalitne, je vykurovaná elektrickým kotlom. Určite oceníte i solárne panely, ktoré šetria elektrinu. V dome je podlahové vykurovanie. Okná sú plastové s izolačným a bezpečnostným 3-sklom. Dom má kamenný obklad.

LOKALITA
Dom sa nachádza v rezidenčnom a rekreačnom projekte Lake Resort Striebornica. Okolie prináša nádhernú prírodu, vodná nádrž Striebornica dotvára krásne prostredie a ticho. Dôležitá križovatka turistických a cyklistických trás. Obrovský potenciál prináša hlavne blízkosť kúpeľného mesta Piešťany (5 km)navštevovaného množstvom hostí nielen zo Slovenska, ale i zo zahraničia. Unikátna poloha zabezpečuje nielen pokoj a nádhernú prírodu, ale taktiež výborné spojenie (letisko Piešťany). V blízkosti sa nachádza kaštieľ Moravany nad Váhom, Chateau Krakovany, vynikajúce reštaurácie, golfový klub.

PARKOVANIE
Nehnuteľnosť ponúka 2 parkovacie státia priamo pred vchodom.

CENA
Informácie o cene v realitnej kancelárii.

FINANCOVANIE
Ohľadom preverenia vašich možností na získanie hypotekárneho úveru neváhajte kontaktovať našich hypotekárnych špecialistov zo spoločnosti HYPOCENTRUM mailom na info@hypocentrum.sk, alebo na tel. čísle +421 904 756 615.

TOPPONUKA TOPPONUKA

3D virtuálna prehliadka MatterportPoloha nehnuteľnosti na mape

Vinohrad, Moravany nad Váhom, Piešťany, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

PaedDr. Eva Gajdošová

PaedDr. Eva Gajdošová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 907 816 704

eva.gajdosova@lexxus.sk Maklér má 22 ponúk

GAJ-215

Podrobné informácie

2
470 m²
141.9 m²
úplne prerobený
áno - 1
exteriérový
plastové
svahovitý
betónová cesta

Napíšte nám