PREDAJ - nadštandardný 5i RD,pozemok 3804 m2, bazén,okr.Pezinok - LEXXUS, a.s.

PREDAJ - nadštandardný 5i RD,pozemok 3804 m2, bazén,okr.Pezinok

Predaj, Pezinok

rozloha Rodinný dom
5-izbový
rozloha 287.4 m²

Rodinný dom na predaj v Pezinku

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka Exkluzívne na predaj dvojpodlažnú rodinnú vilu s exteriérovým bazénom a veľkým udržiavaným pozemkom v obci v okr. Pezinok.
Dom bol skolaudovaný v roku 2005, zastavaná plocha 254,2 m2, celková úžitková plocha 287,3 m2, pozemok priliehajúci k domu o výmere 3804m2.

POPIS:
Prízemie:
Prízemie je rozdelené na dennú a nočnú časť a priestory vybavenosti.
Dennú časť domu tvorí vstupná hala s galériou, obývacia izba s jedálňou a kuchyňou. Z obývacej izby orientovanej na JV (vstup do domu, JZ a SZ je možné priamo prejsť na krytú terasu (11,5 m2) a cez ňu do záhrady. Vysokokvalitná kuchynská linka s ostrovčekom je kompletne vybavená značkovými vstavanými spotrebičmi, súčasťou kuchyne je špajza.
Nočnú časť domu tvorí samostatná spálňa, pracovňa, šatník, kúpeľňa a samostatné WC.
Priestory vybavenosti tvorí technická miestnosť a dvojgaráž.

2. nadzemné podlažie:
K 2. nadzemnému podlažiu vedú schody obložené drevom so zábradlím kombinovaným nerezom a veľkoplošným hrubostenným sklom. Poschodie je tvorené dvoma spálňami, kúpeľnou, samostatným WC, čajovou kuchynkou a samostatným šatníkom pri spálni. Z galérie a spálne je prístup na veľkú 71m2 terasu orientovanú na juhozápad.

Vila pôsobí svetlým a vzdušným dojmom, predáva sa kompletne zariadená kvalitným nábytkom BRIK. Je dlhodobo využívaná ako víkendový dom, je udržiavaná, takmer nevykazuje známky opotrebenia.
Záhrada je skultivovaná, osadená okrasnými drevinami a kríkmi, vybavená automatickým zavlažovacím systémom. Na pozemku sa nachádza studňa, ktorá slúži pre zavlažovací systém a bazén. Prekrytý bazén s rozmermi 7,5m x 3,5m je vybavený protiprúdom.

Rodinná vila sa nachádza v pokojnej časti obce vzdialenej 20km od Pezinka, poskytuje súkromie, nadštandardné pohodlie a neoceniteľný relax pre viacčlennú rodinu. Pocit z bývania vo vile je výborný, vážnym záujemcom odporúčam presvedčiť sa na vlastné oči !!!
V prípade záujmu o danú nehnuteľnosť, viac informácií o nehnuteľnosti, o cene a jej polohe podám pri telefonickom kontakte 0915 570 802.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pezinok, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Ján Badinka

Mgr. Ján Badinka

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmluvim česky

+421 915 570 802

jan.badinka@lexxus.sk Maklér má 71 ponúk

BAD-169

Podrobné informácie

1
3804 m²
287.4 m²
pôvodný
áno - 2
áno - 2 autá
vnútorné
exteriérový
B
drevené

Napíšte nám