PREDAJ-PREDANÉ - LEXXUS, a.s.
1.jpg
2.jpg
3...jpg
3..jpg
+ 8 3.jpg

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 104.48 m²
ulica Stromová

3-izbový byt na predaj v Novom Meste, Bratislava

Pre náročného klienta máme v ponuke 3 izb.byt o rozlohe 115,27 m2 (byt 104,48m2 + loggia 7,48m2 + pivničná kobka 3,31m2) nachádzajúci sa v uzavretom areáli plnom zelene vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy na Kramároch.
Byt sa nachádza na 2. poschodí 5 poschodového bytového domu.
Majiteľka bytu si dala pri rekonštrukcii záležať na použití prvotriednych kvalitných materiálov s precíznym odvedením remeselnej práce a premysleným využitím každej časti bytu, čo ocenia ľudia, ktorí majú radi spojenie estetiky s funkčnosťou. Dizajnové kúsky jednotlivých častí nábytku ako aj doplnkov zaraďujú tento byt do exkluzívnej vyššej kategórie.
Dispozícia bytu:
Zo vstupnej chodby, kde je urobená na mieru predsieňová zostava, sa vstupuje do dvoch spálni, samostatného WC a kúpeľni s vaňou, kde si dala majiteľka záležať na každom detaile a tak kúpeľňa pôsobí veľmi elegantne.
Prechodom do obývacieho priestoru prepojeného jedálenskou časťou s kuchynským kútom, kde sú použité spotrebiče najvyššej kvality zn.Whirpool, sa dostanete na loggiu, ktorá je orientovaná do zelenej časti átria.
Orientácia bytu:
Nočná časť t.j. spálne sú orientované na SV a denná časť t.j.obývačka a kuchyňa na JZ.
K bytu patrí jedno parkovacie miesto a pivničná kobka.
Budúci majitelia ocenia: zeleň v átriu bytového domu, tiché prostredie, dobrú dostupnosť do centra aj na diaľničný obchvat, blízkosť Železnej studničky a Koliby pre športové a turistické vyžitie a v neposlednom rade lokalitu, ktorá je vybudovaná a nehrozí ďalšia zástavba, ktorá by znížila kvalitu bývania.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Stromová, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Viera  Pappová

Viera Pappová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 911 694 990

viera.pappova@lexxus.sk Maklér má 15 ponúk

PA-414

Podrobné informácie

2 / 5
104.48 m²
úplne prerobený
7.48 m²
3 m²
plastové
juhozápadná

Napíšte nám