PREDAJ - Príjemný 2 izbový byt s loggiou a balkónom v centre - LEXXUS, a.s.

PREDAJ - Príjemný 2 izbový byt s loggiou a balkónom v centre

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 62.56 m²
ulica Záhradnícka

2-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

LEXXUS,a.s. exkluzívne ponúka príjemný 2 izbový byt s dobrou dispozíciou v centre mesta s balkónom a loggiou. Nachádza sa v starom tehlovom bytovom dome z roku 1954 na Záhradníckej ulici, ktorý bol rekonštruovaný pred 4 rokmi (nový výťah, vstupná brána, spoločné priestory a okná, fasáda/zateplenie) v blízkosti medickej záhrady a centra Starého Mesta.

Byt s podlahovou plochou 62,56 m2 plus loggia a balkón prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 10 rokmi kedy bola realizovaná výmena okien a balkónových dverí, dispozičná úprava priečok, kompletné rozvody a výmena radiátorov, oprava pôvodných drevených parkiet.. Disponuje dvoma klimatizačnými jednotkami v obidvoch izbách, má 2 vstavané skrine rolldor, kompletne vybavenú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala s rolldorom, kúpeľňa s vaňou a toaletou, otvorená dispozícia obývacej izby a kuchynského kúta s balkónom na ulicu, veľká spálňa s rolldor šatníkom a loggiou do dvora. V bytovom dome je dovedená optika, má vlastný dvor a parkovanie je verejné/rezidenčné.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Záhradnícka, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-391

Podrobné informácie

2 / 7
62.56 m²
po rekonštrukcii
áno - 1
4.20 m²
1.40 m²
verejné
plastové

Napíšte nám