PREDAJ- SKOLAUDOVANÝ 2i byt s loggiou v projekte NUPPU, BA II.,52,21m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ- SKOLAUDOVANÝ 2i byt s loggiou v projekte NUPPU, BA II.,52,21m2

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 46.13 m²
ulica Hraničná

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na predaj SKOLAUDOVANÝ 2 izbový byt s loggiou a pivnicou v kvalitnom projekte NUPPU - bytový dom Jasmiini od renomovanej fínskej spoločnosti YIT, poschodie 4/11, 5.NP., celková výmera s príslušenstvom 52,21 m2, vnútorná plocha bytu 46,13 m2 + loggia 4,10 m2 + pivničná kobka 1,98 m2 (1-K47).

POPIS:

vstupná chodba (3,64 m2), obývacia izba (17,44 m2), kuchynský kút (5,24 m2), izba (15 m2), kúpeľňa s WC (4,81 m2), loggia (4,10 m2) + pivničná kobka na prízemí (1,98 m2).

Celková cena zahŕňa kvalitný štandard: plastové okná s izolačným trojsklom, laminátové parkety EGGER EUROclic 7 mm, keramická dlažba a obklady, sanita- umývadlo s batériou GROHE , smaltovaná vaňa KALDEWEI s nástennou vaňovou batériou GROHE, príprava na napojenie pračky, bezpečnostné vstupné dvere v oceľovej zárubni, interiérové dvere s nerezovým kovaním, zásuvky a spínače bielej farby, domový vrátnik- domáci audiotelefón, panelové vykurovacie telesá, v kúpeľni rebríkové vykurovacie teleso, predpríprava na kuchynskú linku respektíve spotrebiče a predpríprava pre montáž diaľkovo ovládaných exteriérových žalúzií.

LOKALITA

Výborná poloha a občianska vybavenosť: v pešej dostupnosti MHD, obchody, reštaurácie, autom 10 min. do centra mesta, veľmi dobré napojenie na dopravné uzly.
Projekt disponuje vlastným súkromným dvorom, ktorý zahŕňa rozsiahly park so zeleňou, oddychové, spoločenské, fitness a športové zóny- multifunkčné ihrisko a stolnotenisové stoly. Majiteľ má k dispozícii taktiež veľkú spoločenskú miestnosť.

Príjemné prostredie s príslušenstvom a upraveným okolím projektu zaručuje kvalitné bývanie pre moderných ľudí v obľúbenej mestskej časti Ružinov,

Projekt NUPPU vytvára svojím originálnym architektonickým riešením a úpravou okolia priestor plný energie a nápadov v novom centre Prievozu predpoklady na aktívny a kvalitný život.

CENA
Cena predmetného bytu v štandardnom vyhotovení vrátane pivničnej kobky je 185.900,- EUR + garážové parkovacie státie pod vedľajším bytovým domom, cena dohodou

Možnosť financovania aj na HÚ.


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hraničná, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-622

Podrobné informácie

vrátane provízie
4 / 11
46.13 m²
pôvodný
4.10 m²
1.98 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám