PREDAJ - stavebný pozemok na Liptove s projektom RD, Dovalovo - LEXXUS, a.s.
dovalovo1.jpg
RD.jpg
kuchynasobyvackou.jpg
RDpohladzulice.jpg
+ 2 pôdorys.png

PREDAJ - stavebný pozemok na Liptove s projektom RD, Dovalovo

Predaj, Liptovský Hrádok

rozloha Pozemky - bývanie
rozloha 1000 m²
ulica Dovalovo

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Liptovský Hrádok v Liptovskom Mikuláši

Realitná kancelária LEXXUS ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok s výmerou 1000 m2 v nádhernom prostredí Liptovskej kotliny. Pozemok s projektom rodinného domu prináša nadštandardné bývanie v srdci prírody, ktoré poskytuje nádherné panoramatické výhľady.

Rozloha 1000 m2

Charakteristika
Atraktívny pozemok disponuje právoplatným stavebným povolením, realizačným projektom + projektom interiéru. Mierny svah zabezpečuje krásny výhľad na okolitú prírodu. Na pozemku sa urobili hrubé terénne úpravy a výkopové práce pre základy. Ďalej sú hotové 2 vrty s hĺbkou 90 m , ktoré budú slúžiť na kúrenie ( tepelné čerpadlo: zem - voda) a studňa 35 m ( ktorej voda bude slúžiť na splachovanie).

Projekt rodinného domu bol navrhovaný renomovanou architektonickou kanceláriou.
Ide o 5i RD so 4 spálňami, obývacou časťou s kuchyňou, wellnes (sauna, vírivka), 2 kúpeľne, sklad a garáž pre 2 autá. Dá sa to použiť aj na luxusnú chatu na prenájom, ktoré sú vyhľadávané.

Lokalita
Malebná dedinka Dovalovo je súčasťou Liptovského Hrádku. Milovníci zimných (lyžovanie, bežkovanie) i letných športov (bicyklovanie) si prídu na svoje. Lyžovačka v Jasnej, na Čertovici, Vyšnej Boci, Donovaloch, Ružomberku, Liptovskej Porúbke či na Štrbskom Plese. Obľúbené sú i termálne kúpaliská, aquaparky (Tatralandia, Thermal park Bešeňová), kúpele (Lúčky, Ľubochňa). Rieka Belá, ktorá preteká cez Dovalovo sa dá využiť na obľúbené splavovanie. Blízkosť Liptovskej Mary určite oceníte nielen pri prechádzkach.
Liptovský región má najväčší počet chránených prírodných oblastí na Slovensku. Väčšina územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Preto patrí medzi vyhľadávané lokality a svojou polohou spĺňa podmienky bývania aj pre náročnejšiu klientelu.

Cena
139.000 EUR vrátane provízie

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Dovalovo, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

PaedDr. Eva Gajdošová

PaedDr. Eva Gajdošová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 907 816 704

eva.gajdosova@lexxus.sk Maklér má 23 ponúk

GAJ-191

Podrobné informácie

vrátane provízie
mierny svah
asfaltová cesta

Napíšte nám