PREDAJ veľký 2i byt , MEZONET projekt OPÁL, BA V.,Jarovce, 67,44 m2 - LEXXUS, a.s.
IMG_5017.jpeg
IMG_4994.jpeg
IMG_4991.jpeg
IMG_4995.jpeg
+ 8 IMG_5015.jpeg

PREDAJ veľký 2i byt , MEZONET projekt OPÁL, BA V.,Jarovce, 67,44 m2

Predaj, Bratislava - Jarovce

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 67.44 m²
ulica Jantárová

2-izbový byt na predaj v Jarovciach, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj veľký 2 izbový mezonetový byt s loggiou v projekte OPÁL Jarovce, BA V.

Celková výmera mezonetového bytu s príslušenstvom je 67,44 m2, z toho vnútorná plocha bytu 63,42 m2 + loggia 4,02 m2.

POPIS:
prízemie - vstupná chodba 6,79 m2, hosťovské WC s umývadlom 1,80 m2, kuchyňa 8,97 m2, obývacia izba 15,57 m2, schodisko 2,75 m2.
poschodie- spálňa 23,02 m2, kúpeľňa 4,52 m2, loggia s výhľadom 4,02 m2.

Byt sa predáva v prevedení štandard, veľmi kvalitný a moderný obklad a dlažba v kúpeľni, sanita, plávajúce podlahy, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere.
Projekt má nadštandardné vybavenie, ktorého súčasťou v každom byte je podlahové vykurovanie, predpríprava na klimatizáciu , vysoký štandard vybavenia a služieb.

Projekt Opál je spojením nadčasovej architektúry, nízkoenergetického štandardu a skvelej lokality v blízkosti Bratislavy. Už svojím vzhľadom sa Opál odlišuje, využíva prvky a typológie bytov, ktoré poznáme len zo zahraničnej architektúry.

Bytový komplex Opál prináša možnosť získať komfortný byt za rozumnú cenu. Projekt Opál prináša mnoho zaujímavých, komunitu budujúcich prvkov, ktoré budú pre obyvateľov poskytovať nielen uľahčenie života, ale aj príjemné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. V projekte budú detské ihriská, multifunkčné športoviská, grilovacie miesto, park s oddychovou zónou, dostatočná a funkčná obchodná vybavenosť, komunitné záhony a celý projekt bude napojený na cyklotrasu.

Jarovce sú skvelým miestom pre život pri Bratislave. Poskytujú dostatok zelene, dostupnosť športu, prírody. Zároveň je v nich plnohodnotná obchodná vybavenosť v blízkosti hraníc Rakúska s ešte širšími nákupnými možnosťami. Výborné dopravné napojenie a občianska vybavenosť: súčasťou projektu bude komplexná obchodná vybavenosť.
Priamo v Jarovciach sa nachádza materská aj základná škola, potraviny, reštaurácia, MHD, napojenie na cyklotrasu, futbalové ihrisko.

Prvý skutočne ekologický projekt v Bratislave, nízkoenergetické až pasívne budovy založené na minimalizme, to všetko prináša klenot bývania v Jarovciach. Štandard projektu tvoria nielen jeho byty, ale aj jeho okolie a vonkajšie plochy.


Celková cena ponúkanej nehnuteľnosti v prevedení ŠTANDARD je 189.900,-EUR, aj na HU.


V prípade záujmu je možné k predmetnému bytu dokúpiť vnútorné garážové státie alebo vonkajšie parkovacie státie, nie je podmienkou.

Kúpou voľný aj na HÚ, SKOLAUDOVANÉ

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jantárová, Bratislava - Jarovce, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-740

Podrobné informácie

vrátane provízie
3 / 4
67.44 m²
po rekonštrukcii
4.02 m²
2.37 m²
verejné
plastové

Napíšte nám