PREDAJ - veľký 2i mezonet s terasou na Odborárskej ulici v Bratislave - LEXXUS, a.s.

PREDAJ - veľký 2i mezonet s terasou na Odborárskej ulici v Bratislave

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 78 m²
ulica Odborárska

2-izbový byt na predaj v Novom Meste, Bratislava

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj NOVOSTAVBU slnečného 2-izbového mezonetového bytu s priestrannou terasou. Mezonet sa nachádza na Odborárskej ulici v BA III - Nové Mesto, na 2/2. poschodí, v novovybudovanej nadstavbe dvojvchodového nízkopodlažného bytového domu, kde sa celkovo nachádzajú 4 nové byty. Náš mezonet má otvorenú a slnečnú dispozíciu, ktorá umocňuje zážitok z celkového priestoru. V jednom vchode zrekonštruovaného, energeticky efektívneho tehlového bytového domu je len šesť bytov a na každom poschodí iba jeden sused. Pred bytovým domom je priestor plný zelene, detské preliezky.

Otvorená dispozícia mezonetu, ktorý má spolu s terasou výmeru viac ako 90 m2, vám umožňuje jeho rozšírenie na komfortný 3-izbový byt. Celková výmera bytu je 76 m2. Terasa s unikátnym výhľadom disponuje výmerou 15,17 m2. K bytu prislúcha aj pivnica (2 m2) a doplnkový úložný priestor - 10 m2.


POPIS

Dispozícia: Mezonetový byt pozostáva z dvoch podlaží:
vstupné podlažie: chodba 3,6 m2, kuchyňa 18,62 m2, obývacia izba 16,59 m2, izba 16,10 m2, kúpeľňa 4,26 m2, WC 1,38 m2.
vrchné podlažie (16 m2 + terasa): vstup je z kuchyne po komfortných schodoch, ktoré vedú na priestrannú terasu (15,17m2) s unikátnym výhľadom na Karpaty, televíznu vežu a taktiež na Bratislavský hrad. Je orientovaná do tichého dvora plného zelene. Na vrchnom podlaží sa nachádza aj úložný priestor (10m2) pod strechou, ktorý určite oceníte.


VYBAVENIE

Byt má bezpečnostné vchodové dvere a elektrické podlahové vykurovanie. Byt sa predáva v prevedení holobyt, čo ponúka kupujúcemu možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv. Vrchné podlažie je kompletne dokončené vrátane podláh, schodiska a terasy.


LOKALITA

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Nové Mesto - Dimitrovka, v lokalite s kompletným občianskym vybavením. V blízkosti škola, škôlka, potraviny, večierka. Lokalita ponúka skvelé možnosti pre výlety do prírody a na prechádzky. V blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty.

CENA

Cena bytu je 199.000,-EUR vrátane provízie

PARKOVANIE

Možnosť dokúpenia vonkajších parkovacích státí.

TOPPONUKA TOPPONUKA TOPPONUKA TOPPONUKA TOPPONUKA

3D virtuálna prehliadka MatterportPoloha nehnuteľnosti na mape

Odborárska, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

PaedDr. Eva Gajdošová

PaedDr. Eva Gajdošová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 907 816 704

eva.gajdosova@lexxus.sk Maklér má 21 ponúk

GAJ-226

Podrobné informácie

vrátane provízie
posledné poschodie / 2
78 m²
holopriestor
15.17 m²
2 m²
vonkajšie
plastové

Napíšte nám